سرویس: اجتماعی کد خبر: 44715 ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۰

گزارش خبری/

کهن‌ترابی بالاخره فرماندار قاین شد

کهن ترابی بلاخره توانست حکم مسئولیت فرمانداری قاین را از وزیر کشور دریافت کند، که این درصورتی‌است که وی نزدیک به 6 ماه است سرپرستی این اداره را به عهده داشته است.

کهن‌ترابی بالاخره فرماندار قاین شد

به گزارش خبرنگار خاورستان؛ در 26 آبان‌ماه سال 1393 بود که مراسم تودیع و معارفه سرپرست فرمانداری قاین با حضور استاندار خراسان جنوبی، فرمانده ارشد ناجا در خراسان جنوبی، معاون سیاسی اجتماعی استاندار خراسان جنوبی و نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 طی این مراسم حسین شرافتی راد از فرمانداری قاین رفت و بهمن کهن‌ترابی به عنوان سرپرست فرمانداری قاین منصوب شد.


اما پس از چندی؛ سایت‌های استانداری و فرمانداری در اقدامی خاص کهن‌ترابی را به عنوان فرماندار قائنات معرفی کردند.


پس از درخواست‌های مردم؛ خاورستان این موضوع را پیگیری کرد.


یک منبع آگاه در گفتگو با خاورستان، اعلام کرد: کهن ترابی حکم مسئولیتی خود را به عنوان فرماندار قائنات با امضاء وزیر محترم کشور هنوز دریافت نکرده بلکه به عنوان سرپرست فرمانداری معرفی شده است. ادامه خبر از اینجا بخوانید.


همچنین؛ علی‌اکبر اکبری‌راد مدیربازرسی،مدیریت عملکرد و مدیر حقوقی استانداری خراسان‌جنوبی در گفتگو با خاورستان گفت: با بیان اینکه حکم سرپرستی فرمانداری قائنات از سوی شخص استاندار صادر شده است، گفت: سرپرست فرمانداری قائنات تمام جایگاه و اختیارات یک فرماندار را در این شهرستان دارد.


وی تصریح کرد: قانون ماده 94 مدیریت خدمات کشوری تصدی بیش از یک پست سازمانی را برای کلیه کارمندان دولت ممنوع اعلام کرده و در لحاظ ضروری تصدی بیش از یک پست سازمانی حساس به صورت سرپرستی حداکثر 4 ماه را بلامانع می داند. ادامه خبر را از اینجا بخوانید.


یک منبع آگاه نیز در گفتگو با خاورستان  با بیان اینکه استاندار اختیار آن را دارد که برای شهرستان سرپرست بگذارد گفت: نمی‌توان از بازنشسته در پست‌های دولتی استفاده کرد، مگر با تصویب دولت که اگر اجازه دولت را نگرفته باشند، بکارگیری نیروی بازنشسته قطعا خلاف قانون است. ادامه خبر را از اینجا بخوانید.


جهت بررسی این موضوع و اینکه بالاخره آیا کهن‌ترابی فرماندار قاین شده است؛ تماسی با حسینی معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان‌جنوبی و همچنین اکبری‌راد مدیربازرسی،مدیریت عملکرد و مدیر حقوقی استانداری خراسان‌جنوبی برقرار کردیم که هردو از فرماندار شدن بهمن کهن‌ترابی خبر دادند.


اکبری‌راد در گفتگو با خبرنگار خاورستان گفت: حکم فرمانداری کهن‌ترابی، توسط وزیر کشور امضا شده و وی فرماندار شهرستان قاین است.


انتهای پیام/ 4


نظرات بازدیدکنندگان

ناشناس
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۸

تا کور شود هر آن کسی که نمی تواند فرماندار بودن آقای دکتر کهن ترابی را ببیند!


ناشناس
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱

به والله قسم همین شماهایی که باید پیرو راه رهبری باشین بیشترین تفرقه ونفاق روبین مردم قاین وبیرجند راه انداختین.آقایان محترم خاورستان یه کم به خودتون بیان وببینین چه اوضاعی راتوشهر درست کردین اخبارشهرستانهایی روکه خودتون گذاشتین رصد کنین بیشترین تخریب برای شهرستان قاین است این با اون گفته رهبری که سال همدلی وهمزبانی هست یکیه ؟اگه شماها به اون دنیا اعتقاددارین جواب اون دنیاتون روهم باید داشته باشین.


قاین
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۰

آقای دکتر کهن ترابی فرماندار بودن حالا حکمش اومد تا چشم بدخواهان قاین وقاینات درآد


مردم
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۰

استاندار سریع حکم داد که کسی حرفی نزند، مرد حسابی جشن و پای کوبی راه انداخته اون وقت... از امام جمعه و بزرگان قائن بعید است حرفی نزدند بابت جشن مزخرف.


ناشناس
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۰

همان را کم داشته ایم که اک.... چیزی را تایید یا رد کند خدا عاقبت مارا به خیر کند.


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب