سرویس: طبس کد خبر: 42198 ۲۰:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۴

هاشمی رفت،اخوان سرپرست شد:

هاشمی: همواره بر طبل اتحاد کوبیدم

مراسم تودیع و معارفهٔ معاون استاندار و فرماندار ویژهٔ طبس با حضور ائمهٔ جمعهٔ طبس و دیهوک، معاون سیاسی-امنیتی استاندار و سایر مسولین شهرستان طبس برگزار گردید.

هاشمی: همواره بر طبل اتحاد کوبیدم

به گزارش خبرنگار خاورستان از طبس، صبح امروز مراسم تودیع و معارفهٔ معاون استاندار و فرماندار ویژهٔ طبس با حضور ائمهٔ جمعهٔ طبس و دیهوک، معاون سیاسی-امنیتی استاندار و سایر مسولین شهرستان طبس برگزار گردید.
حجت الاسلام والمسلمین مهاجریان در ابتدا ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت هفته کمیته امداد گفت: خدمت به مردم از دیدگاه اسلام دارای اهمیت بسیار بالایی است و بنا بر آیات قرآن از جمله مسائلی است که باعث جاودانگی فرد و جامعه می‌شود.
وی ضمن تشکر از زحمات بی‌دریغانه و خالصانهٔ مهندس هاشمی و آرزوی موفقیت برای مهدی اخوان صفار،افزود: تمایل داشتیم از حضور و خدمات مهندس هاشمی استفاده‌های بیشتری ببریم و واقعیت این است که هر کس در طبس خدمت صادقانه و خالصانه انجام داده است، طبس بنحوی برای او سکوی پرتاب بوده است و امیدواریم برای آقای هاشمی نیز چنین باشد.

وی با اشاره به جایگاه ویژه طبس، تصریح کرد: از استاندار خراسان جنوبی تقاضا داریم که در زمانی کوتاه و با هماهنگی‌های لازم، فردی شایسته و بایسته را برای سکان‌داری فرمانداری ویژه طبس منصوب کند تا پیشرفت این شهرستان متوقف نشود.
هاشمی در ادامه با بیان اینکه طبس شهری است با مردمان با کرامت و با شخصیت و اصالت گفت: خاطرات بسیار خوشی از این شهر برای من به یادگار مانده است و بار‌ها عنوان کرده‌ام که طبس همچون دانشگاهی بود برای من که باعث شد در آن نقایصم را اصلاح نمایم.
وی افزود: برای طبس برنامه‌ای دو سه ساله طراحی کرده بودم اما گمان نمی‌کردم که بخواهم برای نمایندگی مجلس از شغلم استعفا دهم و کارم نیمه کاره بماند و امیدوارم سایر همکاران این برنامه را به پایان برسانند.

معاون پیشین استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس هم با بیان اینکه من 20 سال پیش فرمانداری هم‌طراز طبس بودم، گفت: من با اصرار زیاد محمدعلی عبداله‌زاده، نماینده مردم طبس در مجلس، به این شهرستان آمدم و برای آمدنم و ماندنم در طبس هم شرایطی داشتم که متأسفانه تنها 50 درصد آن شرایط محقق شد و در نهایت تصمیم گرفتم که کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی بشوم.
وی خاطرنشان کرد: در این مدت سعی‌ام بر این بود که مدیرانی با مسولیت پذیری بالا و نگاه ویژه و استراتژیک تربیت نمایم و تصورم این است که با تقویت زیرساخت‌ها در حوزه‌های رمانی و دانشگاهی، طبس می‌تواند به عنوان فرمانداری کل روی پای خود بایستد.
هاشمی در ادامه گفت: بسیاری از ساختار‌ها را شکستم و از برخی سنت‌ها و نگاه‌های تنگ نظرانه عبور کردم و سعی نمودم تا امید، شادابی، تعقل و خردمندی را در شهر گسترش دهم.
وی گفت: در حوزهٔ سالم سازی فضا‌ها و امنیت اجتماعی سعی کردم با حفظ اصول، حقوق شهروندی را در دستور کار قرار دهم و تفاوتی بین آنانی که ما را در این راه همراهی نمودند با آنانی که نگاه نقادانه و غیرهمسو به ما داشتند قائل نشوم و همواره بر طبل اتحاد کوبیدم.
هاشمی افزود: اگر می‌خواهید طبسی ماندنی داشته باشید بایستی از برنامه‌هایی که باعث ایجاد شکاف در این شهر می‌شود گذر کنید و به حاشیه‌ها بی‌توجه باشید.


نظرات بازدیدکنندگان

وطني
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۸

ايشان در بدو ورود به شهرستان نيز فرموده بودند من چند سال فرماندارنيشابور با جمعيتي ده تا پانزده برابر طبس بوده ام وچنين وچنان اكنون نيز در هنگام خدا حافظي فرموده اند من بيست سال قبل فرماندار شهر ي همچون طبس بوده ام كه ذكر چند نكته ضروري به نظر مي رسد 1- آمدن حضرت عالي به شهرستان با نامه ي فدايت شوم اهالي فهيم شهرستان طبس نبوده و جناب عا لي نيز در پذيرش آن مجبور نبوده ايد كه منت بر مردم داشته باشيد . 2- احتمالا در محاسبات خود اهداف ديگري را در سر داريد كه استعفا نموده ايد ولي مطمئن باشيد اين كرسي خالي نخواهد ماند به هر حال موفق باشيد


ناشناس
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۵

ایشون ناموفق نبود؟؟


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب