سرویس: بیرجند کد خبر: 39444 ۱۳:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵

طنز اختصاصی خاورستان/

کارگاه آموزشی توجیهی اولویت شناسی فرهنگی با حضور سفیر بوداپست در استان!!

به همت جمعی از مردم زجر کشیده و زار زده استان ، کارگاه آموزشی توجیهی اولویت شناسی فرهنگی جهت مسئولین فرهنگی و افراد خاص برگزار می گردد .

کارگاه آموزشی توجیهی اولویت شناسی فرهنگی  با حضور سفیر بوداپست  در استان!!

به گزارش خبرنگار خاورستان اطلاعیه برگزاری کارگاه آموزشی توجیهی اولویت شناسی فرهنگی جهت مسئولین فرهنگی و افراد خاص به این پایگاه خبری نمابر گردیده است . متن این اطلاعیه به شرح ذیل می باشد :

به همت جمعی از مردم زجر کشیده و زار زده  استان ، کارگاه آموزشی توجیهی اولویت شناسی فرهنگی جهت مسئولین فرهنگی و افراد خاص  برگزار می گردد . جهت برخی از افراد خاص شرکت کننده در این کارگاه آموزشی 100 درصد تخفیف و برای بقیه از 0 تا 100 درصد تخفیف درنظر گرفته شده است .

سرفصل های این کارگاه آموزشی به شرح ذیل می باشد :

1- مراسم افتتاحیه این کارگاه با حضور سفیر بوداپست درایران و سخنرانی ایشان با موضوع نقش بوداپست  در مقاومت فرهنگی و عمومیت فرهنگ عمومی و تأثیر زعفران چینی در ارتقاء صنعتی و فرهنگی کشور بوداپست

2- نقش زاری عمومی در فرهنگ عمومی و نه زاری فرهنگی در عمومیت فرهنگی

3- نقش تغذیه شیر مادر در ایجاد زاری فرهنگی و حرکت های عمومی فرهنگی

4- بازدید از پارک موزه دفاع مقدس و تأثیر نه زاری فرهنگی در پیشرفت عمیق احداث این پارک موزه

5- تاثیر خرج های میلیاردی بر کاهش زاری زباله گردان استان ( این کلاس با حضور تعدادی از زباله گردان محترم و  ترجیحا در کنار یکی از سطل های زباله شهرداری برگزار می گردد  )

6- بازدید از یکی از خرابه های شمال شهر بیرجند جهت آشنائی با نقش زغال خوب در فرهنگ همه جانبه عمومی و گرفتن عکس یادگاری با معتادان فرهنگی در حال ترک در این خرابه ها

7- تأثیر خرید زمین های خیابان خاکی و احداث منازل سازمانی مدیران فرهنگی در آن ، جهت خاکی شدن مدیران فرهنگی  با رویکرد عمومی

با توجه به لزوم شرکت برخی افراد خاص در این کارگاه آموزشی ، سرفصل های تئوری آن در اطراف سه راه اسدی شهرستان بیرجند و حومه ، برپا می شود .

گفتنی است با توجه به هماهنگی به عمل آمده با نهاد های فرهنگی خارجی و غیر خارجی ، مدرک معتبر اولویت شناسی فرهنگی با تأیید سفارت بوداپست  در ایران ارائه می گردد تا مدیران بتوانند در جلسات عمومی فرهنگی با ارائه این مدرک ، قابلیت شناسائی اولویت ها را به رخ دیگران بکشانند .    

طنز از علی فیروزی


نظرات بازدیدکنندگان

ناشناس
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۵

چه می کنه این علی فیروزی !! طنزتون خیلی جالب بود .


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب