سرویس: اجتماعی کد خبر: 3786 ۱۰:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۷

همزمان با ماه مبارک رمضان

نمایشگاه علوم قرآنی در نهبندان گشایش یافت

همزمان با ماه مبارک رمضان نمایشگاه علوم قرآنی در نهبندان با 10 هزار جلد کتاب گشایش یافت.

نمایشگاه علوم قرآنی در نهبندان گشایش یافت

به گزارش خاورستان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد نهبندان صبح امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه علوم قرآنی شهرستان نهبندان اظهار داشت: این نمایشگاه با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و مبانی دینی و آگاه‌سازی جوانان در برابر تهاجم فرهنگی دایر شده است.

سید حسین هاشمی با بیان اینکه نمایشگاه علوم قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان است، افزود: این نمایشگاه تا 31 تیرماه برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

وی ادامه داد: در بخش نشر مکتوب این نمایشگاه 2 هزار عنوان کتاب و 10 هزار جلد کتاب با موضوعات قرآنی و مذهبی وجود دارد.

ارائه کتب قرآنی با تخفیف 40 درصد در نمایشگاه قرآن

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد نهبندان  با بیان اینکه کتب این نمایشگاه با 40 درصد تخفیف ارائه می‌شود، تصریح کرد: 20 درصد آن سهم ناشر و 20 درصد دیگر به صورت یارانه توسط اداره فرهنگ و ارشاد پرداخت می‌شود.

هاشمی اذعان داشت: در این نمایشگاه غرفه نرم‌افزارهای قرآنی و هنری وجود دارد که غرفه هنری با موضوعات قرآنی از جمله ارائه تابلوهای خوشنویسی، خوشنویسی با ساقه گندم و معرق مورد بازید عموم قرار گرفته است.

وی از وجود غرفه طراحی و نقاشی با موضوعات مفاهیم مذهبی در نمایشگاه قرآن خبر داد و گفت: غرفه موسسه قرآن و عترت با فعالیت‌هایی از قبیل پخش فیلم و موسیقی قرآنی ویژه کودکان فعالیت می‌کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد نهبندان اذعان داشت: مسابقات قرآنی تا پایان دایر بودن نمایشگاه قرآنی برگزار برای علاقه‌مندان می‌شود.

منبع :/فارس

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب