سرویس: بیرجند کد خبر: 36614 ۱۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی:

خواسته های مقام معظم رهبری هنوز محقق نشده است / حرکت به سوی آرمان های رهبری مدیریت جهادی می طلبد

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی گفت:در بسیاری مباحث و از جمله بحث های پژوهشی، مدیون امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری هستیم.

خواسته های مقام معظم رهبری هنوز محقق نشده است / حرکت به سوی آرمان های رهبری مدیریت جهادی می طلبد

به گزارش خبرنگار خاورستان: سرهنگ علی قاسمی پیش از ظهر امروز در همایش تجلیل از پژوهش حوزه دفاعی خراسان جنوبی، ضمن تبریک هفته پژوهش اظهار کرد: بر کسی پوشیده نیست که در بحث پژوهش، نیروی انتظامی جزو پیشگامان عمل کننده در این حوزه می باشد.

 

وی با بیان این که دهه چهارم انقلاب توسط مقام معظم رهبری به عنوان دهه پیشرفت و عدالت، نامگذاری شده است تصریح کرد: در موضوع پیشرفت،بحث پژوهش دارای اهمیت بسزایی است.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) استان با اشاره به این نکته که اگر چه نیروی انتظامی در بحث پژوهش فعالیت های شایانی ایفا نموده خاطرنشان کرد: ما در بسیاری از مباحث، هنوز مدیون امام راحل(ره) و همچنین مقام معظم رهبری هستیم.

سرهنگ قاسمی اضافه کرد: متاسفانه برآورده کردن خواسته های رهبری هنوز محقق نشده است که لازم است مورد تامل قرار گیرد.

وی از خودباوری و خود اتکایی جوانان به عنوان یک اصل مهم یاد کرده و افزود: خوشبختانه ثمره خودباوری و خوداتکایی جوانان این مرز و بوم در جریان دفاع مقدس، مسائل هسته ای، فناوری نانو و....مشاهده شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر این که ایشان فرموده اند" اکنون جهان به وسیله گروهی از نخبگان محاصره شده که جهان را به سوی رسیدن به اهداف خویش پیش می برند  و من معتقدم که انقلاب اسلامی نباید به این سمت برود بلکه به آن سمتی که مورد نیاز کشور است باید پیش رود" گفت: همه ما باید فرامین رهبری را گوش داده و به آن توجه وافر کنیم.

سرهنگ قاسمی با بیان این مطلب که حرکت ما به سوی آرمان های رهبری مدیریت جهادی می طلبد متذکر شد: مدیریت جهادی معمولا توسط نخبگان در جامعه صورت می پذیرد.

وی اضافه کرد:اگر چه باید همه افراد و در تمام برهه زمانی، بر امر مدیریت جهادی اهتمام ورزند ولی آنچه مسلم است آنست که در نیروی انتظامی نیز مدیریت جهادی توسط خواص انجام می پذیرد که برای ما جای مباهات است.

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(ع) استان در پایان اظهار داشت: یادمان باشد بنا بر توصیه های اکید مقام عظمای ولایت، عنصر تحقیق و پژوهش در همه جا به صورت یک اصل باید مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب