سرویس: سیاسی کد خبر: 35697 ۱۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲

در سال فرهنگ؛ بلاتکلیفی در استانداری

دفتر امور فرهنگی- اجتماعی استانداری خراسان جنوبی همچنان بدون مدیر اداره می شود

پس از درگذشت قیاسی سرپرست دفتر امور فرهنگی اجتماعی استانداری هنوز سکانداری برای این اداره مهم مشخص نشده است.

دفتر امور فرهنگی- اجتماعی استانداری خراسان جنوبی همچنان بدون مدیر اداره می شود

به گزارش خبرنگار خاورستان: امروز اولین جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی استان پس از درگذشت مرحوم قیاسی در سالن اجتماعات استانداری در حالی برگزار شد که هم اکنون این اداره کل بدون سرپرست و متولی اداره می شود.

البته این بلاتکلیفی مهمترین اداره امور فرهنگی و اجتماعی استان تنها به اینجا ختم نمی شود، در تاریخ1392/9/17 درست بعد از گذشت حدود دو ماه از انتصاب وجه الله خدمتگزار به سمت استاندار خراسان جنوبی طی حکمی از سوی وی، حسن قیاسی به عنوان سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری معرفی شد و تا آبان ماه امسال نیز این جایگاه مسئولیتی مهم در سطحی که باید مدیریت می شد، تعیین تکلیف نشد.

مرحوم حسن قیاسی پس از گذشت حدود 11 ماه در تاریخ 10 آبان 93 بر اثر عارضه قلبی درگذشت که پس از وفات وی هنوز این دفتر بدون مدیرمسئول اداره می شود.

البته تعریف و تمجیدهای استانداری بعد از فوت مرحوم حسن قیاسی این شائبه را برای خیلی از مخاطبان ایجاد نمود که چرا مدیری با این سطح دانش و توانایی 11 ماه یکی از مهمترین بخش های استان را در سطح سرپرستی اداره کرده است؟ و اقدامی برای تثبیت جایگاه مسئولیتی این شخص توانمند صورت نگرفته است.

سید محمد حسینی، معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان جنوبی در این باره به خبرنگار خاورستان گفت: برای سرپرستی این دفتر در حال پیگیری هستیم تا هرچه زودتر مسئول آن را معرفی کنیم.

وی در ادامه گفت: برای مسئولیت این پست هنوز شخص خاصی مدنظر قرار نگرفته است.

انتهای پیام/ط


نظرات بازدیدکنندگان

قاسم زاده
۱۷:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۵

باتوجه به حضوراقای حسینی در معاونت سیاسی قطعا بلاتکلیف نیست چون ایشان بومی است و براستان آشناست قطعا انتخاب یک فرد بومی وسیر اداری ان که همه ما کارمندان بااون آشنایی داریم بیش از ۲ماه زمان میبرد خدا همکارمان مهندس قیاسی رو هم قرین رحمت کند


ناشناس
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳

از قاین یک نفر را بیاورند اقای ح..... که همه اطراف استاندار //حراست/بازرسی/گزینش/مشاور عالی/ را همشهری های خودش کار گذاشته این دفتر هم زیر مجموعه خودشه منتظر چیه


ناشناس
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳

دفتر سیاسی و انتخابات استانداری هم 2 سال است که نه سرپرست دارد و نه مدیرکل


حسین
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳

آنقدر که شما ان جایگاه را مهم خوانده اید نیست مدیر کلی اجتماعی تنها یک عنوان است و هماهنگی بین بخشی را عهده دار است تازه جایگاه خیلی مهم مدیرکل سیاسی که به لحاظ کاری و اهمیت بسیار مهمتر است هنوز نه مدیر کل دارد نه سرپرست!!!بنازم تدبیر حضرات استانداری را که چقدر مدبرانه عمل می کنند!!!


ناشناس
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳

آیا شما می دونستین پس از آمدن آقای وجه الله خدمتگزار، دفتر سیاسی و انتخابات استانداری خراسان جنوبی هنوز مدیر کل نداره و در این مدت سرپرست هم نداشته ؟!!!


مومن
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۳

پرسنل بومی استانداری هستند که سخنور وتوانمند هستند فقط کسی نمی خواهد که اون هارو ببیند


ناشناس
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲

مديرلايق بومي نداريم.لطفا سوال نفرماييد!!!!!!!!!!!!!!اگرباشند هم فقط سرپرست


ناشناس
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲

وقتی توجه به نیروهای درون نباشد یا مدیران نیروساز نباشند چنین می شود که نیروی واجد شرایط یرای پرستی ندارند چه رسد که مدیر کل شود. عقل حکم می کند اگر دو نفر در یک راه میروید یکی رئیس باشد چطور دفتری با ان اهمیت به حال خود رهاست


رفیق
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲

خاورستان جون خوب کنه انداختی............من که شنیدم دوستان دارن مدیح رو راضی می کنند که بیاد هر هیچ هست خیر ان شاءالله


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب