سرویس: اجتماعی کد خبر: 3555 ۱۰:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۴

کشتن دختر توسط پدر به خاطر اعتیاد

مردی بعد از آنکه دختر معتاد خودش را به قتل رساند با پلیس تماس گرفت و از ماموران خواست به خانه‌اش بروند و او را دستگیر کنند.

کشتن دختر توسط پدر به خاطر اعتیاد

به گزارش خاورستان: این مرد بعدازظهر روز سه‌شنبه هفته پیش با پلیس 110 تماس گرفت و در حالی‌که بریده‌بریده حرف می‌زد خبر داد دخترش را کشته است. او نشانی خانه‌اش را در شرق تهران به ماموران داد.
دقایقی بعد ماموران به محل اعلام‌شده رفتند و بعد از ورود به خانه مرد میانسال را در حالی‌که کنار جسد نشسته بود و گریه می‌کرد مشاهده کردند. این مرد به پلیس گفت: «دخترم به موادمخدر اعتیاد داشت و به همین دلیل مرتب با هم درگیر می‌شدیم و امروز با چاقو او را کشتم.»
 
ماموران مشاهده کردند روی گردن مقتول اثر ضربه چاقو وجود دارد. متهم پس از بازداشت به اداره ویژه مبارزه با قتل پلیس آگاهی منتقل شد و توسط کارآگاهان تحت بازجویی قرار گرفت. وی در اعترافاتش گفت: «دخترم مهشید چندی قبل به موادمخدر اعتیاد پیدا کرد. من و همسرم از وقتی این موضوع را فهمیدیم دیگر آرام و قرار نداشتیم خیلی سعی کردیم مهشید را وادار به ترک کنیم اما فایده‌ای نداشت. دخترم با افراد نابابی دوست شده بود و آنها او را به سمت مواد کشانده بودند. چند دفعه سعی کردم مهشید را به کمپی ببرم تا ترک کند ولی هربار مخالفت می‌کرد. رفتارهای او باعث شده بود همیشه با هم دعوا داشته باشیم.»
 
متهم به قتل در ادامه اعترافاتش گفت: «کشمکش‌های من و مهشید ادامه داشت و هربار وقتی مانع می‌شدم از خانه بیرون برود دعوای ما شدت پیدا می‌کرد. حتی او چندبار مرا کتک زد. همسرم هم در این مدت آسایش نداشت. روز حادثه زنم در خانه نبود. دیدم مهشید آماده شده است تا دوباره پیش دوستانش برود. مخالفت کردم و به او گفتم حق ندارد از خانه خارج شود. مخالفت‌های من سبب شد دوباره با هم دعوا کنیم. هر دو عصبانی بودیم. مهشید دوباره خواست به من حمله کند و کتکم بزند که ناگهان چاقویی را برداشتم و به طرفش پرت کردم. چاقو به گردنش خورد و او فوت شد. از این اتفاق شوکه شده بودم. وقتی مطمئن شدم مهشید جان باخته است با پلیس تماس گرفتم و موضوع را گزارش دادم. من خیر و صلاح دخترم را می‌خواستم و قتل او هم کاملا ناخواسته بود. بلافاصله از کاری که کرده بودم پشیمان شدم و تا زمانی که ماموران برسند و مرا بازداشت کنند بالا سر جسد گریه می‌کردم.»
 
بنا بر این گزارش متهم به قتل اکنون در بازداشت به‌سر می‌برد و تحقیقات از وی ادامه دارد.

 

منبع:عصر امروز

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب