آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 31412
تاریخ انتشار : 1393/07/11 - 16:52
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ایجاد بندر خشک با توجه به ارزانی و گستردگی زمین و قرار داشتن طبس در مسیر چند استان تحولی از نظر اشتغال و درآمد ایجاد خواهد کرد.

به گزارش خاورستان، محمدعلی عبدالله‌زاده در گفت و گو با خانه ملت گفت: امروز ما شرایط بسیار مناسبی داریم و کمیسیون اجتماعی و فراکسیون ایثارگران اقدامات مناسبی انجام داده‌اند و طرح‌های خوبی مانند بیمه تکمیلی در دست اجرا است.

نماینده مردم طبس، بشرویه، فردوس و سرایان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با تلاش‌ها و پیگیری‌های امام جمعه، معاون استاندار و فرماندار طبس و مسئولان شهرستان نخستین دانشکده دولتی پرستاری در طبس راه‌اندازی شد و بحث بهداشت و درمان طبس در حال پیگیری بوده و مجوز پلی‌کلینیک تخصصی صادر شده است.

وی افزود: بیمارستان طبس تحویل موقت شده و در حال تجهیز است و با توجه به حضور مردم از شهرستان‌های اطراف و فاصله زیاد تا مرکز استان در طبس فضای خوب درمانی ایجاد می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: معدن پروده ۴ به زودی آغاز به فعالیت می‌کند و ۳۳ هزار کیلومتر مربع زغال که در طبس وجود دارد باید به عملیات تبدیل شود و همچنین نیروگاه حرارتی در حال اخذ قرارداد است که احداث آن ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه خواهد داشت.

وی افزود: گازرسانی به عشق‌آباد و روستاهای اطراف در حال انجام و طرح گازرسانی به دیهوک طراحی شده است.

محمدعلی عبدالله زاده گفت: مجتمع بازیافت کار خود را آغاز کرده و شرکت فولاد هم در حال پیشرفت است و شبکه دیجیتال بخش دستگردان نیز راه‌اندازی می‌شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: دو برنامه آتی دیگر استحصال آب از فاضلاب طبس و برگشت حدود ۱۰۰ لیتر آب است و ایجاد بندر خشک با توجه به ارزانی و گستردگی زمین و قرار داشتن طبس در مسیر چند استان تحولی از نظر اشتغال و درآمد ایجاد خواهد کرد./

پایان پیام

 نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.