سرویس: قاین کد خبر: 28134 ۰۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۰۲

مشکلات پیش روی کلاته سری بخش نیم بلوک که نیازمند توجه مسئولان است

دهیار کلاته سری بخش نیم بلوک: مشکل کم آبی و خشکیدن قنات ها باعث بیکاری زیاد دراین روستا شده است.

مشکلات پیش روی کلاته سری بخش نیم بلوک که نیازمند توجه مسئولان است

 به گزارش خبرنگار خاورستان: دهیار روستای کلاته سری بخش نیم بلوک با بیان این مطلب گفت: این روستا در 33 کیلومتری خضری دشت بیاض با 432 نفر جمعیت و131 خانوار قرار دارد که شغل بیشتر آنها کشاورزی و دامداری و محصولات شان زعفران. زرشک .گندم.وجو می باشد که مردم این روستا 4 شهید و 47 رزمنده تقدیم اسلام کرده اند.

زنگویی افزود: خشکیدن قنات ها و مشکل کم آبی باعث بیکاری زیاد افراد این روستا شده است و افراد به شهرهای هم جوار مهاجرت کرده اند که متاسفانه روستا خالی از سکنه شده است.

 

وی در ادامه گفت: خانه بهداشتی از نظر رفت و آمد بسیار نامناسب است که این مکان 22 پله به طرف زیر زمینی می خورد و برای زنان دارای مشکل .سالمندان و کودکان بسیار خطرناک می باشد که  از مسئولان تقاضا داریم نسبت به این موضوع فکری نمایند .

وی هم چنین جابجایی تیر برق ها از وسط کوچه ها که هر چند وقتی منجر به مشکلات و یا تصادفاتی می شود،آسفالت معابر و جاده ها. نداشتن زمین ورزشی . نداشتن تابلوی اعلانات .نداشتن کتابخانه ..مشکل پل ارتباطی بین دو روستا بخصوص در زمستان .نداشتن دیجیتال که فقط 4 شبکه در این روستا قابل شناسایی است، نداشتن نانوایی و همچنین سنگ فرش کردن روستا، که تمام روستاهای این بخش سنگ فرش شده اند ولی این روستا از قلم افتاده است، از جمله مشکلات این روستا به شمار آورد.          

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب