سرویس: اخبار استان کد خبر: 2813 ۱۰:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۱۱

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر:

برگزاری نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد در نهبندان

رئیس اداره بهزیستی نهبندان از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد در این شهرستان خبر داد.

برگزاری نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد در نهبندان

 

 

 

به گزارش خاورستان به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی، حسن خادم با بیان اینکه در این نمایشگاه نمونه‌ای از مواد مخدر و اطلاعات مربوط به سوء مصرف مواد برای آگاه‌سازی خانواده‌ها در معرض بازدید عموم قرار گرفت، اظهار کرد: در کارگاه آموزش و پیشگیری از اعتیاد، 40 نفر از جوانان شهر شوسف اطلاعات لازم را در زمینه انواع مواد مخدر و آثار آن فرا گرفتند.

وی از برگزاری جلسه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد ویژه والدین و خانواده‌‌ها در این شهرستان خبر داد و گفت: این جلسه با هدف آشنایی والدین و آگاه‌سازی آنها برگزار شده است.

رئیس اداره بهزیستی نهبندان با توجه به اهمیت پیشگیری از اعتیاد در بین جوانان، متذکر شد: بخشی از هزینه‌های حوزه اعتیاد در زمینه پیشگیری هزینه می‌شود که باید توجه بیشتری در این ارتباط داشت.

کارشناس پیشگیری اداره بهزیستی شهرستان نهبندان نیز از برگزاری نمایشگاه پیشگیری اولیه از اعتیاد خبر داد و گفت: در این نمایشگاه نمونه‌ای از مواد مخدر و اطلاعات مربوط به سوء مصرف مواد برای آگاه‌سازی خانواده‌ها در معرض بازدید عموم قرار گرفت.

فرخ‌لقا محمدی به برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در روستای چاهداشی اشاره کرد و گفت: این برنامه با هدف ایجاد شادی و تفریح سالم برای پیشگیری از اعتیاد اجرا شد.

لازم به ذکر است توزیع بروشور آگاه‌سازی در زمینه اعتیاد در بین شهروندان نهبندانی از دیگر اقدامات اداره بهزیستی این شهرستان در هفته مبارزه با مواد مخدر بوده است.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب