سرویس: بیرجند کد خبر: 24768 ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۹

اختصاصی /مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری حضرت حجت(عج) بیرجند خبرداد

برگزاری جشنواره عکس و فیلم موبایل در بیرجند/11 مرداد آخرین مهلت تحویل آثار

مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری حضرت حجت(عج) بیرجند گفت: جشنواره عکس و فیلم موبایل " میهمانی آسمانی" در بیرجند برگزار می شود.

 برگزاری جشنواره عکس و فیلم موبایل در بیرجند/11 مرداد آخرین مهلت تحویل آثار

مهدی چاپاری در گفتگو با خبرنگار خاورستان، از برگزاری جشنواره فیلم و عکس موبایل "میهمانی آسمانی" با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی،حوزه هنری استان خراسان جنوبی، نوجوانان و جوانان عاشورایی هیئت رزمندگان اسلام خراسان جنوبی و با همت جوانان مسجد امام حسن عسگری (ع) شهر بیرجند خبر داد.

وی با بیان اینکه این جشنواره جهت غنی سازی اوقات دانش آموزانی که با مساجد سطح شهرستان همکاری می کنند برگزار می شود تصریح کرد: تولید آثار ویدئویی و تصویری آماتوری ، شناسایی افراد مستعد در سطح مساجد شهر و در نهایت برگزاری کارگاه های توانمندسازی فعالین مسجد درحوزه های عکاسی و تصویربرداری از اهداف مهم این جشنواره است.

مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری حضرت حجت(عج) بیرجند خاطرنشان کرد: موضوعات این جشنواره در دو بخش آزاد و بخش ویژه با اولویت پرداختن به موضوعات سفره های افطاری، نماز، شب قدر، قرآن، کمک به ایتام، امر به معروف و نهی از منکر، سبک زندگی اسلامی و نماز عید سعید فطر است.

چاپاری بیان کرد: در آیین اختتامیه این جشنواره به آثار منتخب جوایزی به مجموع 15میلیون ریال اهدا خواهد شد.

وی یادآورشد: علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت کانون فرهنگی حضرت حجت(عج) شهرستان بیرجند مراجعه و در مورد شرایط جشنواره اطلاعات بیشتری کسب کنند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب