سرویس: اخبار استان کد خبر: 24444 ۱۰:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۱۴

امام جمعه سرایان:

مهمترین تهدید برای جهان اسلام آمریکا و اسرائیل و انگلیس نیستند بلکه خوارج زمان و گروه جیش الاسلام است

حجت الاسلام و المسلمین نجمی پور: امروز مهمترین تهدید کشورما و بلکه جهان اسلام آمریکا و اسرائیل و انگلیس نیست اینها هیچ غلطی نمی توانند بکنند بلکه خطرناکترین تهدید، خطر خوارج زمان و گروه جیش الاسلام است.

مهمترین تهدید برای جهان اسلام آمریکا و اسرائیل و انگلیس نیستند بلکه خوارج زمان و گروه جیش الاسلام  است
به گزارش خاورستان: حجت الاسلام و المسلمین نجمی پور امام جمعه سرایان در خطبه های نماز جمعه این هفته با توجه به 16 تیر ماه، روز مالیات و اغاز هفته فرهنگ مالیاتی گفت: مالیات یک ابزار کار آمد در اقتصاد است که باعث از بین رفتن فاصله طبقاتی و کاهش تورم در اقتصاد می شود.
 
وی با بیان اینکه آنچه یک کشور را نیرومند و مقتدر می کند همکاری مردم در پرداخت مالیات می باشد، افزود: مالیات هزینه اجتماعی است که هر شهروندی متناسب با در آمد و ثروتشان به عنوان بهای خدمات به دولت  می پردازند که در نهایت خرج رفاه مردم ، آسایش وامنیت مردم ، بهداشت و درمان ،آموزش و پرورش و آموزش عالی فرزندان این مرز و بوم می شود.
 
 
وی در ادامه با اشاره به 18 تیر ماه 87 گفت: 18 تیر ماه 87 ادامه توطئه های قبلی بود که معاندان نظام در صدد بودند در لباس جنبش دانشجویی و با شعار مطالبات دانشجویان نظام را مورد هدف قرار دادند و آخرین نمایشنامه آنها لشکر کشی خیابانی بود که با هدف ابطال انتخابات و برگزاری انتخابات مجدد.انجام گرفت.
 
وی گفت: ما امروز به همه معاندین و معارضین و دشمنان داخلی و خارجی اعلام می کنیم ما ملت ایران با روحیه بسیجی و جهادی در پشت سر ولایت تا آخرین قطره خونمان از دستاوردهای نظام دفاع خواهیم کرد.
 

امام جمعه سرایان به فعالیتهای گروه داعش نیز اشاره کرد و افزود: گروه تکفیری ها ادامه گروه القاعده و طالبان با سرکردگی ابوبکرالبغدادی . امروز مهمترین تهدید کشورما و بلکه جهان اسلام آمریکا و اسرائیل و انگلیس نیست اینها هیچ غلطی نمی توانند بکنند بلکه خطرناکترین تهدید خطر خوارج زمان گروه و جیش الاسلام است که با هدف مقابله در برابر مقاومت علیه غرب و مقابله در برابر شیعه و حذف دولت های شیعی با پشت صحنه عربستان ، قطر و ترکیه می باشند.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب