سرویس: اخبار استان کد خبر: 22845 ۱۵:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۳

حجت الاسلام شمس الدین:

سربازان گمنام امام زمان چشم های تیزبین نظام هستند

امام جمعه شهرستان بشرویه با اشاره به اینکه امروز روز سربازان گمنام امام زمان است بیان کرد: اینها چشم های تیزبین نظام هستند و امنیت در کشور خروجی زحمات سربازان گمنام امام زمان است.

سربازان گمنام امام زمان چشم های تیزبین نظام هستند

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین محمد شمس الدین امام جمعه شهرستان بشرویه در خطبه اول نماز جمعه این هفته شهرستان با بیان اینکه آیات و روایات فراوانی در خصوص وجود امام زمان آمده است اظهار داشت: روزی حضرت بقیه الله ظهور می کند و با ظهورش جهان را دگرگون خواهد کرد.

وی به وظابف منتظران در زمان غیاب آن حضرت اشاره کرد و افزود: دعاکردن در زمان غیبت آن حضرت بسیار سفارش شده است که باید مد نظر تمامی عاشقان آن حضرت قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین امام جمعه بشرویه در خطبه دوم نماز جمعه به نکات مهم اقتصاد هر کشور اشاره نمود و بیان کرد:مهم ترین نکات در اقتصاد هر کشور به موقعیت آن منطقه بستگی دارد.

امام جمعه بشرویه ادامه داد: در شهرستان بشرویه کشاورزی و بیابان زدایی به عنوان مهم ترین شاخصه اقتصادی مطرح می باشد.

وی اظهار داشت: نگاه پویای مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی حاکی از آن است که همگی باید روی پای خود بایستیم و در بحث اقتصاد خودکفا شویم لذا باید در عرصه اقتصاد به طوری تلاش کنیم که اقتصادمان وابسته به چند محصول خاص چون نفت نباشد.

حجت الاسلام شمس الدیت افزود: اجرای فرمان مقام معظم رهبری لازمه اش این است که دستگاه های اجرایی و قضایی و قوه مقننه کشور همکاری نمایند و موانع سد راه سرمایه گذاران را مرتفع نماییم.

امام جمعه بشرویه به جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال تاکید کرد و گفت: در جریان مبارزه با توطئه های دشمن به ویژه در بخش اقتصادی، اشتغال نقش ویژه ای دارد.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی 34 سال را از این نظام را به خوبی اداره کرده اند که به برکت خون شهدابوده است امروز نیز دشمن حساب شده واز دریچه ای دیگر وارد شده است که بایستی بسیار مراقب باشیم.

حجت الاسلام شمس الدین ادامه داد: ملت اسلامی با بصیرت و صبر و استقامت تاکنون پیروز بوده اند و محوریت ولایت بین ملت اسلامی جایگاه ویژه ای دارد لذا تا دشمن متوجه این موضوع شد تصمیم براین گرفت تا علیه ولایت فقیه و محوریت ولایی ملت توطئه کند.

امام جمعه بشرویه گفت: امروز جایاه پویای مکتب تشیع جایگاه خود را در بین اکثر کشورها باز کرده است و دشمن این حرکت را در سایر کشور ها مد نظر قرار داده است و ازآن بیم دارد.

حجت الاسلام شمس الدین به گروه تکفیری و ارحابی و داعش که هر لحظه جسارت می کنند اشاره داشت و ادامه داد: آنها تا نزدیکی سامرا رفته بودند و هم اکنون نیز عراق را مد نظر قرار داده اند که اینها عمله های رژیم صهیونیستی هستند تا بین ملت اسلامی تفرقه بیندازند.

وی افزود: ملت های اسلامی باید هوشیار باشند و بایستی در کنار یکدیگر برادرانه زندگی کنند چراکه دشمنان دست به دست هم داده اند تا وحدت بین ملت های اسلامی را نابود کنند.

امام جمعه بشرویه با اشاره به جنایات گذشته علیه ایران و همچنین مذاکرات اظهار داشت: مسئولین اجرایی باید توجه داشته باشند برای اینکه اقتصاد نسبتا خوبی برقرار کنند به چه قیمتی می خواهند با دشمن صلح کنند.

وی افزود: ماهم بایستی اگر بناست اقدامی انجام دهیم با روش های دیپلماسی این راه باشد و باید در نهایت دقت و سیاست باشد.

حجت الاسلام شمس الدین بیان کرد: با توجه به این که این انقلاب به دست ما رسیده است و امروز امنیت داریم باید نسبت حفظ انقلاب، ولایت و وحدت تلاش کنیم و روز به روز منسجم تر باشیم و در عرصه تولیدات بیشتر تلاش نماییم.

امام جمعه بشرویه ادامه داد: امروز اگر این نعمت امنیت به دست ما رسیده است و در نیمه ماه شعبان جشن برگزار می نماییم به ثمره خون پر برکت شهدا است.

وی یادآور شد: امروز بایستی متحد و منسجم در برابر دست هلی خائن وحدت خود را حفظ نماییم و گوش به فرمان ولایت فقیه، سکان دار انقلاب که نایب امام زمان می باشد دهیم.

حجت الاسلام شمس الدین بیان کرد: در زمان غیبت امام زمان بایستی با فقها و مراجع تقلید به ویژه ولایت فقیه ارتباط داشته باشیم چرا که امام عادل در جامعه ای ظهور خواهد کرد که جامعه عدالت پذیر باشد.

وی بحث انتظار برای ظهور امام زمان را بسیار با ارزش دانست و در این خصوص گفت: انتظار عبادت است و بزرگترین گشایش می باشد و کسی که منتظر است اجر شهید و صابرین را دارد.

امام جمعه بشرویه به بحث توسعه حوزه درمانی کشور که یکی اقدامات دولت اعتدال می باشد نیز اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه این اقدام مثبت انجام شده و از شنبه تعرفه های پزشکی به طور چشمگیری کاهش می یابد.

حجت الاسلام شمس الدین با اشاره به هفته جهاد کشاورزی نیز بیان کرد:عمده اقتصاد مردم در شهرستان بشرویه کشاورزی می باشد.

وی از جهاد کشاروزی خاست تا نسبت به کشت گلخانه ای و مکانیزه کردن آبیاری تلاش کند.

امام جمعه بشرویه با بیان اینکه قرار است برای فارغ التحصیلان در رشته کشاورزی زمین 4 هزار متری برای کشت گلخانه ای در بشرویه فراهم شود گفت:تاکنون بیش از 70 نفر ثبت نام کرده اند لذا برای سرمایه این افراد می طلبد بحث کانون کارآفرینان را درشهرستان فعال کنیم.

وی افزود: البته با جذب سرمایه گذار در این زمینه اقدام خوبی در زمینه اقتصاد مقاومتی نیز صورت می گیرد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب