سرویس: ورزشی کد خبر: 2196 ۰۸:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۹

قوچان‌نژاد: آسان بگیریم درجام جهانی زنگ تفریح می‌شویم/فوتبال تنیس نیست که به رکورد فکر کنم

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و زننده تک‌گل تیم ملی به کره‌جنوبی گفت: همه تیم در گل‌های مهمی که برای تیم ملی زدند سهیم هستند و حاضرم هرچه دارم بدهم تا مردم کشورم را خوشحال کنم.

قوچان‌نژاد: آسان بگیریم درجام جهانی زنگ تفریح می‌شویم/فوتبال تنیس نیست که به رکورد فکر کنم
 

 

به گزارش خاورستان: رضا قوچان‌نژاد پس از موفقیت تیم ملی فوتبال ایران و پیش از ترک کره گفت: بالاخره هر طور بود تیم ملی را به برزیل رساندیم. خدا را شکر می‌کنم و برای مردم ایران هم خیلی خوشحالم.

 

وی که تک‌گل تیم ملی را وارد دروازه کره‌جنوبی کرد، افزود: تاکنون گل‌های مهمی برای تیم ملی زدم، من نبودم که به تنهایی این کار را کردم بلکه همه مربیان و بازیکنان در آن نقش داشتند. برای کارلوس کی‌روش خیلی خیلی خوشحالم، چون توانست به هدفش با ایران برسد.

 

مهاجم تیم ملی افزود: الان به جام جهانی رسیدیم و یک سال وقت داریم خیلی کارها بکنیم. حالا که رفتیم جام جهانی نباید کار را سهل بگیریم چون در این صورت در جام جهانی زنگ تفریح خواهیم بود. هدف کی روش و بازیکنان این نیست که چنین اتفاقی بیفتد. این کار هم خیلی سخت نیست، چون کره‌جنوبی در سال 2002 و استرالیا در سال 2006 توانایی‌هایشان را به جهان ثابت کردند.

 

 

 

 

وی در پاسخ به اینکه در روند گلزنی‌هایت به علی دایی می‌رسی، گفت: فوتبال تنیس نیست که به رکورد شخصی‌ام فکر کنم. بیشتر دوست دارم مردم و مربیانم را خوشحال کنم. رسیدن به رکورد خوب در فوتبال خیلی سخت است.

 

قوچان‌نژاد در واکنش به رفتار کره‌ای‌ها نیز اظهار کرد: در این یک هفته ای که اینجا بودم چیزی ندیدم. من حتی بطری پرتاب کردن‌شان را هم ندیدم. مردم قابل احترامی دارند چون هیچ بدی از آنها ندیدم.

 

مهاجم تیم ملی در واکنش به صحبت‌های خداداد عزیزی که گفته بود قوچان‌نژاد می‌تواند از خداداد هم بهتر شود، اظهار کرد: من به خداداد افتخار می‌کنم که همشهریم است و چنین شیرین حرف می‌زند اما برای من این چیزها مهم نیست. فوتبال ورزش گروهی است. حاضرم هرچه دارم را بدهم تا بتوانم مردم کشورم را خوشحال کنم. همواره سعی می کنم با صدرصد توانم بازی کنم.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب