سرویس: سیاسی کد خبر: 1986 ۱۶:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۴

حماسه سیاسی در سرزمین خاورستان/47

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس:توطئه تحریم انتخابات با هوشمندی مردم نقش بر آب شد

دکترهاشمزهی: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای بار دیگر عزت نظام را به جهانیان نمایش داد،

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس:توطئه تحریم انتخابات با هوشمندی مردم نقش بر آب شد
 

 

به گزارش خاورستان:  مراد هاشم زهی گفت:حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای بار دیگر عزت نظام را به جهانیان نمایش داد و تمام کسانی که تصور می کردند بعد از انتخابات ۸۸ دیگر بر پای صندوق های رای حاضر نمی شوند امروز مسحور این حضور حداکثری شده اند.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:در طول ۴ سال گذشته معاندان هر آنچه می توانستند در تکثیر باورمنحرف لزوم تحریم انتخابات به کار بستند اما حضور حداکثری ملت ایران بر پای صندوق رای این توطئه را نقش بر آب کرد.
هاشم زهی با اشاره به مانور رسانه ای غرب در ماه های اخیر تاکید کرد: شرکت در انتخابات و حضور مردم نشان دهنده میزان مقبولیت نظام و مسئولین است و از طرف دیگر نیز حضور گسترده مردم در انتخابات در عرصه بین المللی، عزت و اقتدار نظام را تضمین کرده و فرصت شیطنت را از دشمنان خواهد گرفت.
وی تصریح کرد: حضور حداکثری مردم پاسخ محکمی به کسانی است که تحقق حماسه سیاسی را غیر ممکن  می دانستند و مرتب بر طبل تفرقه می کوبیدند.
هاشم زهی با بیان این که این حضور حداکثری راه بر هرگونه فکر باطل در خصوص ناامید شدن مردم زیر تحریم ها را بست، گفت:مردم ایران با حضور بر پای صندوق های رای نشان دادند که هرگز زیر فشار تحریم اعتقادات خود را از دست نمی دهند.
وی افزود: این ملت بارها از آزمون های بزرگ سربلند بیرون آمده اند.
هاشم زهی با بیان این که از فردا رسانه های غربی وارد سناریوی جدید می شوند، تصریح کرد: فرایند برگزاری انتخابات در ایران به شکلی است که از اساس امکان تقلب درآن وجود ندارد و بدون شک رسانه های غربی هر نتیجه ای که از انتخاب مردم گرفته شود، باز بر طبل نمایشی بودن انتخابات می کوبند.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان درمجلس در این خصوص تصریح کرد: رفتار هوشمندانه ملت ایران که بازی این داستان سرایی های غرب را نمی خورد و باز در انتخابات حاضر می شوند،نشان دهنده این مسئله است که ملت ایرن تحت ولایت رهبر هوشمندی است و مردم پشت نظام جمهوری اسلامی ایران ایستاده اند.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب