سرویس: اخبار استان کد خبر: 17640 ۲۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۸

حجت الاسلام حدادیان:

12 فرودین ماه سالروز تحقق وعده الهی در خصوص حکومت مستضعفان

امام جمعه موقت شهرستان بشرويه 12 فروردين ماه سال 58 را روز تحقق وعده الهي در خصوص حكومت مستضعفان دانست.

12 فرودین ماه سالروز تحقق وعده الهی در خصوص حکومت مستضعفان

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر حدادیان امام جمعه موقت شهرستان بشرویه در خطبه اول نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به دهه فاطمیه بیان کرد:باید همیشه به خاطر داشته باشیم که زن مسلمان ایرانی با داشتن الگویی چون فاطمه زهرا توانست با حضور خود در صحنه های مختلف در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ایران نقش بسزایی داشته باشد.

وی افزود: تحمل سختی های 8 سال دفاع مقدس و کمک رسانی در پشت جبهه تنها با الگو گرفتن بانوان ایرانی از زندگانی حضرت زهرای مرضیه امکان پذیر شد.

حجت الاسلام حدادیان تاکید کرد: زنان ایران با داشتن الگویی چون فاطمه زهرا سیاست هایی غلط را که می خاست زن را از صحنه کنار بزند نپذیرفتند.

امام جمعه موقت شهرستان بشرویه از زنان مسلمان خاست تا در زندگی شخصی اجتماعی خود زندگانی حضرت فاطمه را از نظر خردمندی، همسرداری، عقل و فرزانه بودن سرمشق خود قرار دهند.

وی اظهار داشت: امید است زنان ایران اسلامی با حضور بیدار گرانه خود و کسب درس از زهرای مرضیه الگویی برای زنان جهان باشند.

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر حدادیان امام جمعه موقت بشرویه در خطبه دوم نماز به مناسبت های هفته اشاره کردو گفت: 10 فرودین ماه سالروز همه پرسی و تغییر نظام شاهنشاهی به نظام جمهوری اسلامی ایران در سال 1358 می باشد که مردم مشتقانه و با ذوق فراوان برای رای به نظام جمهوری اسلامی ایران به پای صندوق های رای آمدند.

وی افزود: دهم فروردین ماه روزی ست که بیش از 2/98 مردم با قاطعیت رای خود را برای پیروزی نظام جمهوری اسلامی ایران به صندوق انداختند.

حجت الاسلام حدادیان در ادامه با اشاره به 12 فروردین ماه این روز را سالروز حکومت الله و پیروزی ملت مستضعف بر مستکبران دانست.

امام جمعه موقت بشرویه بیان کرد: 12 فروردین سالروز رسمت یافتن حکومت مستضعفین بر ستمگران،زورگویان و مستکبران است و روزی ست که وعده الهی در خصوص حکومت مستضعفان تحقق یافت.

وی اظهار داشت: امید است بتوانیم تا زمان ظهور امام زمان راه خود را زیر چتر حکومت الله و رهبری ولایت فقیه و درجهت مبارزه با ظلم و ستیزمستکبران ادامه دهیم.

حجت الاسلام حدادیان ضمن اشاره به ایام نوروز گفت:یکی از سنت های متعارف در بین ما انجام دید و بازدید و به جا آوردن صله رحم است که از اعمال بسیار با ارزشی می باشد که باید برانجام آن استمرار ورزید.

امام جمعه موقت بشرویه با بیان اینکه 13 فروردین روز طبیعت می باشد اظهار داشت: خارج شدن از شهر و رفتن به طبیعت عملی نیکويي است چرا که به دیدار نعمت ها و قدرت های خداوند میرویم.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب