سرویس: اخبار استان کد خبر: 17027 ۱۵:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۳

حجت الاسلام شمس الدین:

اسلام ناب محمدي و شيعه خطری بزرگ برای دشمنان است که در پی نابودی آنان هستند

امام جمعه بشرویه با بیان اینکه دشمنان اسلام نسل شیعه علوی را دشمن بزرگ خود می دانند گفت: دشمنان و به ویژه وهابیون در پی منقرض ساختن نسل شیعه علوی می باشند.

اسلام ناب محمدي و شيعه خطری بزرگ برای دشمنان است که در پی نابودی آنان هستند

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام و المسلمين محمد شمس الدين خطيب نماز جمعه اين هفته شهرستان بشرويه با اشاره به فرارسيدن سالروز شهادت بانوي دو عالم فاطمه الزهرا(س) و تسليت اين ايام به صاحب امر حضرت مهدي (عج) از فضيلت هاي اين بانوي ياد كرد و افزود:در اوصاف اين حضرت همين بس كه خداوند در قرآن كريم سوره اي بر پيامبر اسلام حضرت محمد (ص) نازل و پيامبر را بر داشتن چنين دختري وعده داد.

وي همچنين افزود:جهان اسلام و زندگي دختران و پسران ما بايد برگرفته ازين ائمه و به ويژه اين بانوي گرانقدر باشد.

حجت الاسلام شمس الدین ضمن توصيه به خانواده براي امر ازدواج آسان و فراهم آوردن بستر مناسبت این امر الهی ،همچنين از مسئولين نظام هم خاست تا در امر واگذاري شرايط مناسب براي مسكن جوانان تلاش بيشتر كنند.

امام جمعه شهرستان بشرويه همچنين ادامه داد:با توجه به فرارسيدن سال نو و آغاز سال 93 و مغايرت سال جديد با ايام سوگواري بانوي اسلام حضرت فاطمه الزهرا از تمامي مردم خاست تا مراسمات اين ايام را به نحو صحيح انجام دهند و همچنين  باتوجه به رسم و رسومات سال نو و چيدن سفره هفت سين همچنين سفره با نام و اوصاف اين بانو و هفت سين قرآني تدارك ببينند و آغاز سال جديد خود را با پيروي از ائمه اطهار و اين ايام شروع كنند.

شمس الدين امام جمعه بشرويه اظهار داشت: امروزه دشمنان اسلام و بويژه وهابيون سعي دارند تا با انجام اقدامات تروريستي نسل شيعه علوي را منقرض  كنند و بايد هوشيارانه و بيدار با پشتوانه رهبر انقلاب اسلامي دسيسه ها و تبليغات شوم اين جاهلان را نقش بر آب سازيم.

حجت الاسلام و المسلمين شمس الدين در خطبه دوم نماز با اشاره به مناسبت هاي هفته گفت:22 اسفند ماه سالروز بنياد شهيد به دستور امام راحل انقلاب  است كه بايد تلاش و خدمت به خانواده شهدا و همچنين گراميداشت ياد شهدا سرلوحه همه مسئولين و مردم قرار گيرد.

امام جمعه شهرستان بشرويه نيز با اشاره به سالروز بمباران شيميایي مناطق كرد نشين عراق توسط خود رژيم بعصي و به شهادت رسيدن بسیاری از عراقي ها ي شيعه و كودكان و زنان بي گناه اين ملت اشاره داشت و اذعان داشت:متاسفانه با تبليغات رسانه هاي غربي و زير سلطه غرب بر عليه شيعه و اسلام تبليغات غلطي مي شود كه شاهد آن هستيم كه متاسفانه منجر به شهادت و ترور هاي فراوان در كشو هاي اسلامي هستيم

وي همچنين به سالروز حمله دولت وهابيون به مردم بي دفاع بحرين هم اشاره داشت وبیان کرد:با توجه به قرارگرفتن پادگان هاي نظامي در اطراف اين كشور و دست در دست داشتن نيروي آمريكايي و صهيونيستي با تروريست هاي بحرين و اين رژيم متاسفانه شاهد جنايت هاي وحشيگرانه اين دولت بر عليه خود مردم و بي دفاعشان هستيم و باز سكوت سازمان ملل و دفاع از حقوق بشر كه در مقابل اين جنايت همچنان سكوت كرده اند.

امام جمعه بشرويه همچنين از ديگر مناسبت هاي هفته آخر سال 92 را ارتحال سيد احمد خميني آن يار هميشگي امام و همچنين سالروز شاعر ايراني پروين اعتصامي نيز عنوان كرد و ياد اين بزرگواران را گرامي داشت.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب