سرویس: ورزشی کد خبر: 1605 ۱۵:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۸

مصوبه کمیسیون تلفیق در جریان اصلاح بودجه

روش واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس مشخص شد

دبیر کمیسیون تلفیق گفت: کمیسیون در جریان اصلاح ایرادات شورای نگهبان، دولت را موظف کرد سهام خود را در تمامی باشگاه‌های ورزشی از جمله استقلال و پرسپولیس از طریق بورس به بخش خصوصی و تعاونی واگذار کند.

روش واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس مشخص شد

به گزارش خاورستان ایرج ندیمی در گفت‌وگو با فارس با اشاره جلسه امروز کمیسیون تلفیق بررسی لایحه بودجه، گفت: جلسه کمیسیون تلفیق به منظور بررسی و اصلاح ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه 92 تشکیل شد و در جلسه امروز صبح 10 مورد از ایرادات شورای نگهبان مورد اصلاح قرار گرفت.

وی افزود: بررسی و اصلاح ایرادات وارده از سوی شورای نگهبان در جلسه امروز عصر کمیسیون تلفیق به پایان نخواهد رسید و ما  فردا هم جلسه خواهیم داشت.

عضو هئیت رئیسه کمیسیون تلفیق اظهار داشت: در جریان بررسی و اصلاح بودجه در جلسه امروز صبح درباره هزینه‌های انشعاب آب و فاضلاب و برق و گاز که بناست تا در طرح‌های توسعه‌ای این شرکت‌ها هزینه شود مقرر شد تا ابتدا مبالغ آنها به حساب خزانه داری واریز و بعد 100درصد آن بازگردانده شود.

ندیمی ادامه داد: همچنین بر اساس اصلاحات صورت گرفته در جلسه امروز، دولت موظف شد تا سهام خود را در باشگاه‌های ورزشی از جمله استقلال و پرسپولیس با رعایت قوانین از طریق بورس به بخش خصوصی و تعاونی واگذار کند و درآمد حاصل از آن را به ردیف مربوطه نزد خزانه‌داری کل واریز کند.

وی گفت: در جریان این اصلاح واژه‌های شبه دولتی و  هواداران حذف و نیز روش واگذاری این باشگاهها که مشخص نشده بود در جریان اصلاح مشخص شد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب