سرویس: بشرویه کد خبر: 15042 ۲۰:۵۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۵

حجت الاسلام شمس الدین:

مردم ایران گزینه روی میز آمریکا را به تمسخر گرفتند

امام جمعه بشرویه با اشاره به هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: بازهم اگر امریکا جرات جنگیدن را داشته باشد ما تا پای جان ایستاده ایم.

مردم ایران گزینه روی میز آمریکا را به تمسخر گرفتند

به گزارش خبرنگارخاورستان،  حجت الاسلام و المسلمین محمدشمس الدین امام جمعه شهرستان بشرویه در نماز جمعه امروز بشرویه در خطبه اول به بهترین مکان ها و چهار کاخ بهشتی دنیا که خداوند متعال آنها را به عنوان پل برای رسیدن به کاخ های بهشتی آخرت  قرار داده است اشاره کرد.

وی افزود: مسجد نبی، مسجد الاقصا، مسجد الحرام و مسجدکوفه از جمله کاخ های بهشتی دنیا می باشند که لازمه رسیدن به کاخ های بهشتی آخرت قدم برداشتن از این کاخ ها است.

حجت الاسلام شمس الدین همچنین به ثوابی که برای کسانی که به سفر حج و عمره میروند نیز اشاره نمود و افزود: حج و عمره تضمین کننده صحت و سلامت انسان ، عامل افزایش روزی وتامین هزینه های خانواده و زندگی فرد می شود همچنین فردی که سفر حج رفته است آمرزیده، بهشت براوواجب و نامه عمل او از نو نوشته می شود.

امام جمعه بشرویه در خطبه دوم با اشاره به مناسبت های هفته بیان کرد:امروز مصادف با صدورحکم تاریخی امام خمینی(ره) مبنی بر ارتداد سلمان رشدی نویسنده خائن کتاب آیات شیطانی است که این حکم در جهت تقویت اسلام می باشد.

وی همچنین به قیام مردم تبریز به مناسبت چهلمین روز شهادت شهدای قم در سه شنبه 29 بهمن ماه اشاره کرد.

حجت الاسلام شمس الدین ضمن گرامیداشت یاد شهادت شهید سید عباس موسوی دبیر حزب الله لبنان در روز سه شنبه اظهارداشت: امروز تنها قدرتی که توانسته در برابر صهیونیست مقاومت کند حزب الله لبنان است چرا که در این حزب الله نیز غیرت عاشورایی جریان دارد.

وی به اول اسفند ماه در روز پنج شنبه که حمله جنگده عراقی به هواپیمای مسافربری رخ داد و منجر به شهادت تمامی سرنشینان آن شد اشاره داشت و گفت: تمامی بعثی های عراقی ها با کمک آمریکا سعی بر ضربه زد به نظام جمهوری اسلامی ایران داشتند.

امام جمعه بشرویه دلیل تمام مصیبت هایی که استکبار بر سر امت اسلام می آورد را چپاول تمام اموال،دخایر و دستاوردهای کشور دانست.

وی از مردم خاست تا چون گذشته هوشیار باشند و افزود:باوجود اینکه 35 سال تحریم هستیم و در سال های اخیر تحریم ها افزایش یافته است اما عاملی که امروزه سبب ناامیدی دشمنان شده است وحدت مردم است.

حجت الاسلام شمس الدین تاکید کرد: آنچه که سبب شده تاکنون ملت ایران در مقابل استکبار مقاوم باشد ، برکت قیام اباعبدالله ، ایام دهه فاطمیه و حضور در مساجد است.

وی با بیان اینکه جریان بصیرت امت اسلام امروز مطرح است گفت: گزینه هایی روی میز که اوباما به رخ ما می کشد تنها سبب شده که مردم او را مسخره کنند.

امام جمعه بشرویه اظهار داشت: یکبار گزینه نظامی را در هشت سال دفاع مقدس تجربه کرده ایم و با دست خالی تا پای جان ایستادیم این بار نیز تمامی آحاد جامعه آماده دفاع از وطن می باشند.

حجت الاسلام شمس الدین به حضور پرشور مردم در 22 بهمن در سراسر کشور اشاره کرد و ادامه داد: مردم دلیر ایران  را از چه می ترسانید، امت اسلامی همانگونه که در راهپیمایی 22 بهمن ماه حاضر شدند یقین بدانید در تمامی صحنه ها حاضر هستند.

حجت الاسلام شمس الدین درادامه خطاب به دشمنان افزود:گزینه روی میز دشمن با حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن لگدکوب شد.

وی خطاب به دشمنان اسلام گفت: شما اگر جرات دارید جسارت کوچکی به کشور ومرزهای کشور بکنید.

امام جمعه بشرویه از تمامی بسیجیان و نظامیان تشکر کرد و دستیابی آنان به دستاوردهای نظامی را تبریک گفت و اذعان داشت: این بسیجیان ، دانشمندان و نظامیان نخواهند گذاشت یک وجب از خاک وطن به دست دشمن بیفتد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب