سرویس: اخبار استان کد خبر: 14160 ۱۸:۱۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۱

امام جمعه موقت بشرویه:

انقلاب ما چون درختی تنومند، درمقابل تمام دسایس دشمن قوی است

امام جمعه موقت شهرستان بشرویه گفت:پس از گذشت سه و نیم دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، انقلاب ما از نهالی پر استعداد به درختی تنومند و شاداب تبدیل شده است.

انقلاب ما چون درختی تنومند، درمقابل تمام دسایس دشمن قوی است

به گزارش خبرنگار خاورستان،حجت الاسلام علی اکبر حدادیان امام جمعه موقت شهرستان بشرویه در خطبه اول نماز جمعه این هفته شهرستان به انتظار تمامی مسلمانان مظلومان و مستضعفان جهان به ظهور حضرت حجت(عج) اشاره ای داشت و گفت: باتوجه به انکه روز جمعه به امام زمان(عج) تعلق دارد عاشقان ایشان در این روز بیش از سایر روزها به یاد ایشان هستند و همه در انتظار امام زمان(عج) هستیم تا روزی با ظهور خود ریشه ظلم و بدی را بخشکانند.

وی ادامه داد: محرومان و مظلومان بدانند حتی اگر تنها روزی از عمر دنیا باقی بماند ایشان ظهور کرده و از مظلومان دادرسی خواهند کرد.

حجت الاسلام حدادیان در خطبه دوم با اشاره مناسبت های هفته اشاره کرد اذعان داشت: مهم ترین مناسبتها در این هفته آغاز دهه مبارک فجر و فرارسیدن 12 بهمن ماه سال روز بازگشت امام خمینی(ره) به ایران اسلامی در سال 57 می باشد.

امام جمعه موقت بشرویه گفت: باوجود گذشت بیش از سه و نیم دهه از انقلاب و پیروزی انقلاب اسلامی، انقلاب ما پابرجا و محکم تر از قبل در راه خود حرکت می کند.

وی ادامه داد: انقلاب ما در ابتدای امر تنها نهال پر استعدادی بود که به گفته بنیان گذار انقلاب در خاک پاک ایران کاشته شد، و امروز بعد ازگذشت سه و نیم دهه تبدیل به درختی تنومند شاداب گشته است.

حجت الاسلام حدادیان تصریح کرد:در طول این سالها انقلاب ما مکررا مورد هجوم دشمنان به طرق مختلف از جنگ، دسیسه، کودتا و محاصره سیاسی و نطامی و اقتصادی قرار گرفته است با این وجود هیچ یک از دسایس دشمنان باعث نشد که در حرکت انقلاب وقفه ایجاد شود وکه حتی لحظه به لحظه در مسیر رسیدن به اهداف متعالی حرکت داشته و خواهد داشت.

امام جمعه موقت با بیان اینکه امواج سهمگین دشمنان اسلام نتوانست این انقلاب را به زانو درآورد تاکید کرد: این انقلاب هرلحظه بر شدت حرکت خود به سمت اهداف متعالی افزوده و سبب ناامیدی دشمنان خود شده است.

وی به دستاوردهای انقلاب اشاره ای داشت و افزود:این انقلاب دستاوردهای زیادی در زمینه های مختلف سیاسی، علمی، فرهنگی و حتی اقتصادی داشته که سبب شده امروزه به عنوان الگوی نمونه در دنیا مطرح شود و مورد توجه قرار گیرد و باوجود مشکلاتی که از سوی دشمنان وارد شده است بدون وقفه به سوی ترقی و پیشرفت حرکت داشته است.

حجت الاسلام حدادیان اظهارداشت:امروز ما چون گذشته ثبات قدم خود راحفظ خواهیم کرد و در هرلحظه دعوت مقام عظمای ولایت را لبیک خواهیم گفت و در حفاظت از انقلاب، این ارزشمندترین خونبهای شهدا بیش از پیش تلاش خواهیم کرد.

امام جمعه موقت در رابطه با سایر دستاوردهای به دست آمده گفت: زنده کردن اسلام و اسلام گرایی هم در ایران وهم در دنیا از جمله این دستاوردهاست که سبب شده در حال حاضر بیشترین گرایشات در دنیا به ارزش های اسلامی،قران ودین اسلام باشد که این خود یک موفقیت عظیم می باشد.

وی به فردا آغاز دهه فجر مهم ترین رخداد این هفته، 14 بهمن سالروز تشکیل دولت موقت به فرمان امام و روز سرطان از جمله سایر مناسبتهای هفته اشاره کرد.

حجت الاسلام حدادیان همچنین به 15 ربیع الاول سالروز میلاد عبدالعظیم حسنی اشاره ای داشت و افزود: در وصف بزرگواری ایشان همین بس که در شان زیارت ایشان گفته اند کسی که عبدالعظیم حسنی را زیارت کند ثواب آن برابر با زیارت امام حسین(ع) است.

امام جمعه موقت بشرویه با اشاره به 16 بهمن سالروز تشکیل مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: این مجمع یکی از مهم ترین نهادهای انقلاب است و یادگاری گرانبها است که زمینه را برای مدیریت عالی را فراهم آورده است.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب