سرویس: اخبار استان کد خبر: 12672 ۱۵:۰۴ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۰

امام جمعه موقت بشرویه:

دشمنان از دیرباز با ترویج اسلام ناب محمدی مخالف بوده اند

حجه الاسلام حدادیان تاکید کرد:ترس دشمنان، ازنرسیدن به اهدافشان سبب شده تا از دیرباز در صدد براندازی حکومت اسلامی و شیعه ناب محمدی باشند.

دشمنان از دیرباز با ترویج اسلام ناب محمدی مخالف بوده اند

به گزارش خبرنگارخاورستان، حجه الاسلام و المسلمین حدادیان امام جمعه موقت شهرستان بشرویه در خطبه های امروز نماز جمعه این شهرستان ضمن تسلیت سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) از فضیلت های آن حضرت و سختی های وارده بر ایشان سخن گفت.

وی با اشاره به آزار و اذیت های خلافای عباسی نسبت به امامان معصوم بیان کرد: در زمان حکومت امام حسن عسکری نیز خلفای عباسی که از رواج دین پیامبر هراس داشتند و تصور می کردند اگر این اتفاق بیفتد اهداف آنان به خطر می افتد ایشان را مورد آزار و اذیت قرارمی دادند.

امام جمعه موقت بشرویه ادامه داد:با این وجود امام حسن عسکری از راه خود دست برنداشتند بلکه با مقاومت و  تدبیر کافی به راهنمایی مردم از طرق مختلف پرداختند.

حجه الاسلام حدادیان با بیان اینکه اسرائیل و آمریکای امروزی همان قوم ستمکار خلیفه عباسی هستند گفت:ترس دشمنان امروز جهان اسلام از انتشار حکومت اسلامی در بین سایر کشورها سبب دشمنی با ملت ایران شده چرا که در صورت تحقق این مهم دشمنان به اهداف شوم خود دست نخواهند یافت.

وی تاکید کرد:دشمنان امروز سعی بر ایجاد تفرقه و نفاق بین برادران شیعه و سنی دارند تا به این روش از ترویج اسلام جلوگیری نمایند.

امام جمعه موقت شهرستان بشرویه از تمامی مسلمانان خواست تا وحدت و انسجام رادر بین خود بیش از پیش حفظ کنند.

حجه الاسلام حدادیان باتبریک آغاز امامت امام زمان (عج) بیان کرد:پس از پخش خبر امامت امام زمان(عج) دشمنان در صدد گرفتن جان آن حضرت برآمدند.

وی ادامه داد:به خواست خداوند امام زمان (عج) از نظر ها غایب شدند وان شاء الله با ظهور آن حضرت ریشه ستم و کفر در تمام دنیا کنده خواهد شد و شاهد دنیایی سراسر عدل خواهیم بود.

امام جمعه موقت بشرویه در ادامه با اشاره به میلاد رسول اکرم(ص) بیان کرد:میلاد پیامبراسلام یکی از مهم ترین مناسبت های پیشرو است که سبب شادی برادارن شیعه و سنی می شود.

حجه الاسلام حدادیان ضمن اشاره به دیگر مناسبت های هفته اظهار داشت: شهادت میرزا تقی امیرکبیر، شهادت شهید احمدی روشن ،تشکیل شورای انقلاب به فرمان امام خمینی ، شهادت عبدالمطلب و همچنین سالروز امامت جمعه ولایت فقیه از جمله این مناسبت ها می باشد.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب