نمایش 1 - 10 از 3302
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
نماینده مردم قاین و یزرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق نشستی که با رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور داشتم از وی درخواست شد برای ترم بهمن دانشجویان در یک فضا غیر فضایی که مورد تایید دانشگاه فرهنگیان است مستقر شوند.
سرپرست اداره کل امور عشایری خراسان‌جنوبی:
سرپرست اداره کل امور عشایری خراسان جنوبی گفت: روزانه 400 متر مکعب آب به وسیله حدود 30 تانکر آبرسانی بین عشایر خراسان‌جنوبی توزیع می‌شود.
گروه جهادی شهید فایده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند برگزار می کند
مسئول گروه جهادی شهید فایده دانشگاه آزاد بیرجند از برگزاری اردوی جهادی پزشکی در بهمن خبر داد و گفت: در این اردو با خدمات پزشکی و پرستاری به ۱۰ روستای شناسایی شده، سرکشی می‌کنیم.
نایب رئیس کمیسون اصل 90 مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر فضای مجازی رها شود فقط آسیب‌های آن به ما خواهد رسید که هم‌اکنون نیز مقداری شاهد رهاشدن فضای مجازی هستیم.
مسئول حوزه هنری خراسان‌جنوبی:
مسئول حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: در نهمین دوره جشنواره فیلم مردمی عمار بیش از ۱۵ اثر از استان خراسان‌جنوبی به این جشنواره ارسال شده است‌.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی:
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: درخراسان‌جنوبی 65 مدرسه تحت پوشش خرید خدمات آموزشی با 308 نیروی انسانی فعال است.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خاورستان:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از آسیب‌های جدی که انقلاب را در مسیر حرکت توفنده آن تهدید کرده و می‌کند همین اشرافی‌گری است و اشارات مقام معظم رهبری به این موضوع حائز اهمیت است که باید در قول و عمل جدی گرفته شود.
امام جمعه موقت بیرجند در گفت‌وگو با خاورستان:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: مهمترین حربه دشمن برای اینکه روحیه انقلابی را تضعیف کند، فشار اقتصادی است.
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان‌جنوبی:
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان‌جنوبی گفت: بخشی از آسیب‌هایی که امروزه در حوزه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مشاهده می‌کنیم بلایی نگران‌کننده بر سر ملت، خانواده و جوانان آورده است.
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت خراسان‌جنوبی گفت: اینگونه که از سهمیه‌بندی بودجه سال ۹۸ استنباط می‌شود، مبلغ کمی خرج تبلیغات که همان فرهنگ است خواهد شد و این با هیچ منطقی سازگار نیست.

صفحه‌ها