نمایش 1 - 10 از 3448
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طبس:
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان طبس گفت: 10 هزار و 150 زائر نوروزی به بقاع متبرکه شهرستان طبس از ابتدای تعطیلات نوروزی تا چهارم فروردین‌ماه مشرف شدند.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: از روز دوشنبه با تقویت ناپایداری‌ها به تدریج وزش باد شدید همراه با گرد و خاک و رگبار و رعد و برق به ویژه در نیمه غربی استان پیش‎‌بینی می‎شود.
جانشین رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی:
جانشین رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی از وقوع تصادف بین دو خودوری پراید در کیلومتر 15 محور سربیشه- درمیان خبر داد و گفت: در این حادثه 5 نفر مجروح و 2 نفر جان باختند.
رئیس اداره اوقاف سربیشه خبر داد
رئیس اداره اوقاف سربیشه از برگزاری طرح آرامش بهاری در امامزادگان و بقاع متبرکه این شهرستان خبر داد و گفت: از ابتدای طرح آرامش بهاری تاکنون بیش از 7 هزار نفر زائر و مسافر نوروزی بقاع متبرکه را در این شهرستان زیارت کردند.
جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی:
جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی از واژگونی یک دستگاه شواری پژو پارس در محور فردوس- بشرویه خبر داد و گفت: طی این حادثه 4 نفر مجروح و یک نفر جان باخت.
‌ جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی خبر داد
‌ جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی از برخورد سواری پراید و موتورسیکلت در کیلومتر 23 محور دیهوک- طبس خبر داد وگفت: این حادثه منجر به فوت راننده و سرنشین موتورسیکلت شد.
‌ جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی:
جانشین رئیس پلیس راه خراسان جنوبی از واژگونی یک خودرو در محور کرمان- دیهوک خبر داد و گفت: طی این حادثه یک نفر مجروح و 4 نفر جان باختند.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: استکبار طی این سال‌ها بخشی از افکار عمومی دنیای غرب را با سیاست اسلام هراسی آماده کردند و همفکر کردند لذا تحت تأثیر این سیاست، جنایت تروریستی در نیوزیلند را انجام دادند که در اینجا به سیاست یک بام و دو هوای غربی‌ها میرسیم.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قاین:
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قاین گفت: 8 بقعه و آستان مقدس امامزاده در این شهرستان میزبان طرح آرامش بهاری است و زائران می‌توانند در ایام نوروز از خدمات این طرح بهره‌مند شوند.
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیر صندوق بیمه محصولات کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت:غرامت‌های مربوط به سال زراعی گذشته 189 میلیارد ریال برآورده شده که تا کنونی 152 میلیارد ریال به صورت نقدی یا تهاتر به کشاورزان پرداخت شده و 37 میلیارد ریال از غرامت برآورد شده باقی مانده است.

صفحه‌ها