نمایش 1 - 10 از 3904
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
لطفی گفت: طی هفته جاری برای خراسان‌جنوبی بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی مطرح کرد
آسمانی مقدم گفت: در راستای ساخت پنج هزار واحد مسکن محرومان خراسان جنوبی 1106 واحد به بهره‌برداری رسید.
برگی از زندگی یک معلول؛
علیرضا خسروی علی‌رغم داشتن معلولیت جسمی و حرکتی توانسته به مقاطع تحصیلی بالا دست پیدا کند و در کنار تحصیل اقدام به راه‌اندازی کافی‌نت و کسب درآمد برای خود کرده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی مطرح کرد
سلم آبادی با بیان اینکه ساخت مسکن مهمترین کار کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال جاری است، گفت: تصمیم داریم تا پایان سال جاری 900 واحد از 2500 واحد مسکن محرومان را به مددجویان تحویل دهیم.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
افضلی با بیان این‌که رئیس‌جمهور ملت را مَحرَم خود بداند گفت: روش اجرای سهمیه‌بندی بنزین توسط دولت اشتباه بود. دولت باید در این مورد با مردم صحبت می‌کرد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی خبر داد
اشرفی گفت: از تاریخ 25 آبان ماه همزمان با اجرای طرح پیشگیری و مقابله با تخلفات گرانفروشی و احتکار تاکنون به 85 پرونده بخش کالا و خدمات در شعب تعزیرات حکومتی سراسر استان رسیدگی شد و متخلفان به 818 میلیون ریال محکوم شدند.
درآستانه فصل سرما؛
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان‌جنوبی گفت: پویش گرمای مهربانی برای تامین لباس گرم دانش‌آموزان نیازمند خراسان‌جنوبی مرکز نیکوکاری رسانه‌یاران خراسان‌جنوبی آغاز شد و امیدواریم خیران استانی و خارج استانی همانند گذشته که محرومین و نیازمندان استان را همراهی کرده‌اند در این پویش شرکت کنند.
مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی :
صلاحی گفت: در راستای جشنواره ققنوس 80 اثر به دبیرخانه بسیج دانشجویی استان ارسال شده که از تعداد آثار ارسال شده 15 اثر برگزیده و پنج اثر شایسته تقدیر شدند.
پیگیری یک سوژه؛
مدرسه مهرآفرین اسدیه که از چند سال گذشته در حال ساخت است پس از تعیین زمان‌های متعدد جهت بهره‌برداری هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
هنری گفت: نمایشگاه و فروشگاه دائمی عرضه محصولات صنایع دستی و تولیدات روستایی با عنوان "بستو" خدمتی دیگر از بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی برای کمک به روستائیان است.

صفحه‌ها