نمایش 1 - 10 از 3802
مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه انصار الرضا (ع) خراسان‌جنوبی خبر داد
مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه انصار الرضا (ع) خراسان‌جنوبی با بیان این‌که مرحله دوم طرح دولت یار را در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود، افزود: مرحله اول این طرح در هفته دولت با بیش از 90 میز خدمت اجرا شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان‌جنوبی محدودیت‌های ترافیکی روز 31 شهرویور در شهرستان بیرجند را اعلام کرد.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی:
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: طی روز دوشنبه تا پایان هفته جاری جوی نسبتا پایدار و یکنواخت در استان پیش‌بینی می‌شود.
امام جمعه سرایان:
امام جمعه سرایان گفت: اکنون آمریکا هدفش این است که ایران را مجدد پای میز مذاکره بنشاند و در دقیقه آخر زیر همه چیز بزند و ملت ایران را تحقیر کند.
30 شهریور ماه؛
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضاعلیه‌السلام خراسان‌جنوبی گفت: اجتماع بزرگ بسیجیان خراسان جنوبی با عنوان "لبیک یا خامنه‌ای" 30 شهریور در بیرجند برگزار می‌شود.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از دولت‌مردانی که سینه‌چاک مذاکره با آمریکا بودند و رفع مشکلات را تنها در مذاکرات می‌دانستند به این نتیجه رسیدند که واقعا ارتباط با آمریکا و دل‌بستن به خارج از کشور و برخی از کشورهای اروپایی مشی و سیاستی غلط است.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: با استقرار سامانه پر ارتفاع جنب حاره‌ای هوای گرم تا اوایل هفته آینده در منطقه ماندگار خواهد بود.
گفت‌وگوی خاورستان با شاعر جوان بیرجندی:
شاعر جوان بیرجندی گفت: مشکل اساسی در حوزه شعر و شاعری این است که بسیاری از مسئولان فرهنگی به جای اینکه دغدغه‌مند در حوزه شعر باشند فقط روند اداری کار خود را دنبال کرده و آنگونه که لازم است به شعر شعرا بها داده نمی‌شود.
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی خراسان جنوبی مطرح کرد
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی گفت: کمک به زنجیره ارزش تولید در روستا در بخش‌های مختلف، راه‌اندازی کارگاه‌های کوچک اقتصادی زودبازده از جمله کارگاه‌های حوله‌بافی و پرورش مرغ بومی از جمله فعالیت‌های بخش اقتصاد مقاومتی بسیج دانشجویی خراسان جنوبی است.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: با گسترش سامانه پر ارتفاع جنب حاره‌ای طی امروز و فردا حدود 4 تا 6 درجه دمای هوا افزایش پیدا می‌کند.

صفحه‌ها