نمایش 1 - 10 از 3709
گزارش/
قیمت پرواز تهران- بیرجند نسبت به شهرهای دیگر کشور بسیار زیاد است که لازم بوده برای کاهش قیمت و افزایش پروازها در استان اقدامات خاصی صورت بگیرد.
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی خبر داد
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: مبلغ 30 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات تولید و اشتغال بخش کشاورزی در خراسان‌جنوبی ابلاغ شد.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی:
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی با بیان این‌که سرعت باد لحظه‌ای در بیرجند طی صبح امروز به 101 کیلومتر در ساعت رسیده است، گفت: سرعت باد در شهرستان‌های طبس 65، فردوس 58، سرایان 47، زهان 68، سربیشه 61 کیلومتر در ساعت گزارش شده است.
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی:
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه طی هفته گذشته 10 هزار و180 تخلف رانندگی ثبت شده است، گفت: در مجموع طی این مدت 68 فقره تصادف در جاده‌های استان رخ داده است.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: براساس الگوی نقشه‌های پیش‌یابی و اختلاف فشاری حاکم بر منطقه شرق کشور تا پایان هفته جاری به تناوب منطقه تحت تاثیر وزش بادهای شدید همراه با گرد و خاک خواهد بود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند و درمیان خبر داد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند و درمیان گفت: چهل‌ودومین دوره مسابقات سراسری اوقاف در مرحله استانی با حضور 39 نفر متسابق از شهرستان‌های بیرجند و درمیان در حال برگزاری است.
مدیرکل صداوسیما خراسان جنوبی:
مدیرکل صداوسیما خراسان جنوبی با بیان این‌که اقدام اخیر دولت در صفرکردن بودجه صداوسیما بدعت در قانون و اجرای قانون است گفت: با این‌گونه مصوبات از طرف قوه مجریه ذات قانون پایمال شده و روح قانون از بین برود که این مسئله شروعی برای هرج‌ومرج‌های قانونی است.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم صدا و سیما حتی با مشی و روش آقایانی که شعار روشن فکری می‌دهند سازگار نیست.
رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر و ساعت بیرجند خبر داد
رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر و ساعت بیرجند گفت: وقتی خریدار رغبت به خرید طلا نداشته باشد، بازار از رونق می‌افتد و همین امر باعث شد که طی 2 سال گذشته 23 واحد طلافروشی تعطیل شود.
تحلیلگر مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: مسئله کم شدن بودجه رسانه ملی یک جنگ روانی است تا حواس مردم از اقدامات ظریف در آمریکا و مذاکرات هسته ای پرت شود.

صفحه‌ها