سرویس: اجتماعی کد خبر: 93366 ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۱

دبیرقرارگاه شهید احمدی روشن دانشگاه بیرجند:

دانشجوی طراز انقلاب اسلامی برای رفع مشکلات جهاد علمی می‌کند

الهامی گفت: دانشجویی دانشجویی طراز انقلاب اسلامی است که هاله ناامیدی را کنار زند و برای پیشرفت کشورش در زمینه‌های علمی جهاد کند.

 دانشجوی طراز انقلاب اسلامی برای رفع مشکلات جهاد علمی می‌کند

جوادالهامی دانشجوی موفق دانشگاه بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: در مقطع کارشناسی رشته گیاه‌پزشکی تحصیل می‌کند و دبیرقرارگاه شهید احمدی روشن در دانشگاه بیرجند است.

 

وی با بیان اینکه در زمینه‌های اقتصادی وسیاسی فعالیت داشته و موفق هستم، افزود: با توجه به شرایط اقتصادی بزرگترین مشکلی که در حال حاضر مردم با آن مواجه هستند اوضاع نا مساعد اقتصادی، معیشتی و اجتماعی است و این مسئله باعث ایجاد روحیه ناامیدی بین مردم شده و دانشجویان نیز با بحرانی از ناامیدی مواجه هستند.

 

این دانشجوی موفق با تاکید بر اینکه دانشجویان مسئولیت دارند با توجه به شرایط کشور نسبت به حل مشکلات چاره اندیشی کنند، گفت: دانشجویان به عنوان بازوی قوی برای کمک به مسئولان هستند و مسئولان نیز وظیفه دارند برای کاهش مشکلات و به طبع جلوگیری از ناامیدی در جامعه تلاش کرده و از طرح، ایده و نظرات دانشجویان برای رفع مشکلات استفاده کنند.

 

الهامی با اشاره به سخنی از شهید بهشتی، گفت: دانشجو مؤذن جامعه است که اگر خواب بماند نماز امت قضا می‌شود لذا در این شرایط نقش دانشجو بسیار اهمیت داشته و لازم است مسئولان نیز از ظرفیت دانشجویان به خوبی استفاده کنند.

 

 وی در خصوص دانشجوی طراز انقلاب، بیان کرد: دانشجویی دانشجویی طراز انقلاب اسلامی است که هاله ناامیدی را کنار زند و برای پیشرفت کشورش در زمینه‌های علمی جهاد کند.

 

دبیرقرارگاه شهید احمدی روشن دانشگاه بیرجند عنوان کرد: دانشجو وظیفه دارد هر جایی که اخلال، نقص و مشکلی وجود داشته باشد برای رفع مشکلات پیش قدم شود.

 

الهامی تصریح کرد: دانشجو در شرایط کنونی کشور باید پلیس جامعه باشد و در جهت منافع مردم کشور در سخت‌ترین راه‌ها قدم بردارد و از مشکلات نترسد و حضور مؤثرداشتن انگیزه و گذر از نا امیدی است.

 

وی با اشاره به مطالبه و مطالبه‌گری، گفت: مطالبه به معنای خواستن است و مطالبه‌گری خواستن چیزی در جهت اصلاح یا بهبود شرایط است.

 

این دانشجوی موفق اظهار کرد: دانشجو به عنوان قشر فعال و محرک جامعه در نوک پیکان مطالبه‌گری قرار دارد و در شرایط کنونی نقش مطالبه‌گری دانشجو روز به روز پررنگ‌تر می‌شود.

 

الهامی عنوان کرد: افزایش فشار اقتصادی بر مردم بیکاری و مشکلات دیگر روز به روز مسئولیت دانشجو را سنگین‌تر می‌کند و دانشجو نیز با توجه به جایگاه اجتماعی و سیاسی‌اش همراه با ورود به بخش مطالبه‌گری می‌تواند در عرصه سیاسی و مدیریتی کشور نیز نقش مهمی ایفا کند.

 

وی افزود: در شرایط کنونی مهمترین مطالبه از دولت، بهبود معیشت مردم و بیکاری است.

 

دانشجوی موفق بیان کرد: با توجه به وجود نیروی کارجوان و متخصص در کشور از مسئولان  انتظار می‌رود به بهترین نحو از نیروهای جوان برای رفع مشکلات استفاده کند.

 

الهامی در خصوص قرارگاه شهید احمدی روشن در دانشگاه بیرجند، گفت: کار قرارگاه پیگیری راه‌حل‌های عملی برای حل مشکلات کشور است.

 

وی با بیان این‌که شرایط کنونی کشور به هیچ عنوان بن‌بست نیست، اظهار کرد: راهکارهای زیادی برای رفع مشکلات وجود دارد به شرط اینکه دولت پای کار باشد و به جوانان بها دهد چراکه جوانان توانایی حل مشکلات را دارند.

 

این دانشجوی موفق بیان کرد: راه حل درمان کشور وجود نیروهای جوان و انقلابی است چراکه هرگاه به جوانان و نیروهای داخلی اعتماد شد از پیچ و گردنه‌های حیاطی عبور کردیم.

 

الهامی خاطرنشان کرد: قرارگاه شهید احمدی روشن از تمامی دلسوزان استان برای رفع مشکلات مردم اعلام آمادگی می‌کند.

 

انتهای پیام/127

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب