سرویس: اقتصادی کد خبر: 93166 ۱۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۹

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی خبر داد

رسیدگی به 85 پرونده تخلف در شعب تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی/ محکومیت 818 میلیون ریالی متخلفان

اشرفی گفت: از تاریخ 25 آبان ماه همزمان با اجرای طرح پیشگیری و مقابله با تخلفات گرانفروشی و احتکار تاکنون به 85 پرونده بخش کالا و خدمات در شعب تعزیرات حکومتی سراسر استان رسیدگی شد و متخلفان به 818 میلیون ریال محکوم شدند.

رسیدگی به 85 پرونده تخلف در شعب تعزیرات حکومتی خراسان‌جنوبی/ محکومیت 818 میلیون ریالی متخلفان

محمدحسین اشرفی مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد : از تاریخ 25 آبان ماه همزمان با اجرای طرح پیشگیری و مقابله با تخلفات گرانفروشی و احتکار تاکنون به 85 پرونده بخش کالا و خدمات در شعب تعزیرات حکومتی سراسر استان رسیدگی شده است.

وی با بیان اینکه متخلفان به 818 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند، افزود: طی بازه زمانی اعلام شده 195 پرونده تخلف توسط بازرسان صمت و اتاق اصناف تنظیم و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی تحویل شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی بیان کرد: گزارش‌های اعلام شده به ترتیب فراوانی شامل تخلفات عدم درج قیمت ، گرانفروشی و عدم ارائه فاکتور خرید است.

اشرفی عنوان کرد: در این مدت تعداد 78 اکیپ گشت مشترک با محوریت تعزیرات حکومتی از 265 واحد صنفی بازدید کردند.

وی تصریح کرد: شعب تعزیرات حکومتی با هرگونه افزایش غیر قانونی کالا و خدمات وفق مقررات برخورد خواهند کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: شهروندان می‌توانند گزارش یا شکایات خود را با سامانه 135 درمیان گذاشته تا در اسرع وقت پیگیری و نتیجه به آنان اعلام شود.

اشرفی افزود: طرح پیشگیری و مقابله با گرانفروشی و احتکار از 25 آبان ماه آغاز و به مدت یک ماه ادامه دارد و پس از پایان مهلت اجرای طرح ، نظارت و بازرسی از واحد های صنفی با مشارکت سایر دستگاه‌های متولی همچنان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/127/ 14/

خبرنگار: سمیه سلیمانی

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب