سرویس: اجتماعی کد خبر: 93164 ۱۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۹

درآستانه فصل سرما؛

پویش "گرمای مهربانی" در خراسان‌جنوبی آغاز شد

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان‌جنوبی گفت: پویش گرمای مهربانی برای تامین لباس گرم دانش‌آموزان نیازمند خراسان‌جنوبی مرکز نیکوکاری رسانه‌یاران خراسان‌جنوبی آغاز شد و امیدواریم خیران استانی و خارج استانی همانند گذشته که محرومین و نیازمندان استان را همراهی کرده‌اند در این پویش شرکت کنند.

پویش "گرمای مهربانی" در خراسان‌جنوبی آغاز شد

 احمد رفیعی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: پویش گرمای مهربانی برای تامین لباس گرم دانش‌آموزان نیازمند خراسان‌جنوبی مرکز نیکوکاری رسانه‌یاران خراسان‌جنوبی آغاز شد و امیدواریم خیران استانی و خارج استانی همانند گذشته که محرومین و نیازمندان استان را همراهی کرده‌اند در این پویش شرکت کنند.

وی افزود: این طرح به‌دنبال جشن عاطفه‌ها و تأمین لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان نیازمند اجرا می‌شود و از خیران و خانواده‌ها درخواست می‌شود تا همانطور که به فکر تأمین لباس گرم برای فرزندانشان هستند، به فکر دانش‌آموزان نیازمند و بی‌بضاعت نیز باشند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان‌جنوبی بیان کرد: در این پویش55 مرکز نیکوکاری فعال استان همکاری می‌کنند که برای 10 هزار و 750 دانش‌آموز نیازمند تحت پوشش کمیته امداد، لباس گرم تهیه کنند.

رفیعی عنوان کرد: کمیته امداد نیز در این طرح مقداری از منابع خود را تخصیص خواهد داد و همچنین با ایجاد انگیزه و مشارکت در این کار خیرخواهانه، هم‌افزایی خواهد کرد.

وی ضمن دعوت از تمام خیران و مردم نیک‌اندیش استان و کشور، گفت: از مؤسسات خیریه نیز دعوت می‌کنیم با مشارکت در این طرح، کمک کنند دانش‌آموزان بیشتری مورد حمایت قرار گیرند.

انتهای پیام/127/ 14/

خبرنگار: سمیه سلیمانی

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب