آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 92404
تاریخ انتشار : 1398/07/16 - 11:52
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی:
2 میلیارد و 600 میلیون تومان کمک در جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری شد
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: میزان کمک‌های جمع‌آوری شده در جشن عاطفه‌ها طی دو مرحله تاکنون به 2 میلیارد و 600 میلیون تومان رسیده است.

احمد رفیعی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: میزان کمک‌های جمع‌آوری شده در جشن عاطفه‌ها طی دو مرحله تاکنون به 2 میلیارد و 600 میلیون تومان رسیده است.

 

وی افزود: از این میزان 645 میلیون تومان کمکها نقدی و یک میلیارد و 955 میلیون تومان غیر نقدی است.

 

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی بیان کرد: یک میلیارد و 736 میلیون تومان توسط پایگاه‌های کمیته امداد و 864 میلیون تومان در مراکز نیکوکاری جمع‌آوری شده است.

 

رفیعی با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها در دو مرحله برگزار شده، اظهار کرد: در مرحله اول که 7 و 8 شهریور ماه بود 379 پایگاه برای جمع‌آوری کمک‌ها برپا شد و در مرحله دوم که 10 مهرماه بوده در 978 مدرسه سطح استان جشن عاطفه‌ها برگزار شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: در مجموع طی دو مرحله برگزاری جشن عاطفه‌ها 1357 پایگاه برای جمع آوری کمک‌های مردمی برپا شده است.

 

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی گفت: 127 هزار پاکت بین دانش‌آموزان سطح استان نیز برای کمک به جشن عاطفه‌ها توزیع شده است.

 

رفیعی از توزیع بیش از 8 هزار بسته کمک تحصیلی بین دانش‌آموزان استان خبر داد و افزود: آندسته از افرادی که تاکنون موفق به اهدای کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود در جشن عاطفه نشده‌اند می‌توانند تا پایان مهرماه با مراجعه حضوری به ادارات کمیته امداد سطح استان یا مراکز نیکوکاری کمک کنند.

 

وی آسان‌ترین روش کمک به جشن عاطفه‌ها را روش غیر حضوری و شماره‌گیری کد دستوری #8877*عنوان کرد و افزود: شماره‌گیری کد دستوری# 056*8877* با تلفن همراه، استفاده از نرم افزارهایی از جمله سکه، بله، ایوا و سنا و شماره تماس گویای 96887 و سایت کمیته امداد به نشانی www.emdad.ir نیز از دیگر روش‌های غیر حضوری برای شرکت در جشن عاطفه‌ها است.

 

انتهای پیام/127

 نظر شما