سرویس: اجتماعی کد خبر: 91653 ۱۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی خبر داد

آغاز بازگشت زائران حج تمتع خراسان جنوبی از 4 شهریور ماه

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی گفت: بازگشت زائران حج تمتع خراسان جنوبی از 4 شهریور ماه آغازشده و تا 9 شهریور ادامه دارد.

آغاز بازگشت زائران حج تمتع خراسان جنوبی از 4 شهریور ماه
هادی سلامی مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، از آغاز بازگشت زائران حج تمتع خراسان جنوبی از 4 شهریور ماه خبر داد.
 
 
وی افزود: اعزام زائران خراسان جنوبی به سرزمین وحی از طریق فرودگاه بیرجند از 25 الی 29 تیر ماه سال جاری  انجام شد و در این مدت 2 هزار و 504 زائر در قالب 17 کاروان با انجام 10 پرواز برای انجام مناسک حج به عربستان اعزام شدند.
 
 
مدیرکل فرودگاه های خراسان‌جنوبی بیان کرد: نخستین کاروان حجاج خراسان جنوبی ساعت 2 بامداد 4 شهریورماه با پرواز شماره  1511 ایران ایر وارد فرودگاه بین المللی بیرجند خواهد شد.
 
سلامی با بیان اینکه پروازهای برگشت حجاج تا نهم شهریورماه ادامه دارد، عنوان کرد: با همکاری تمام ارگان‎های دخیل در عملیات حج آماده پذیرش و میزبانی حجاج هستیم و تلاش خواهیم کرد، رفاه هرچه بیشتر حجاج و مستقبلین در این ایام حاصل شود.
 
 
وی اظهار کرد: جهت رفاه حال حجاج و مستقبلین عملیات بهسازی پارکینگ و مسیرهای دسترسی و همچنین افزایش دکل‌های روشنایی محاوط و معابر با اعتباری بیش از 5 میلیارد ریال آماده بهرهبرداری است.
 
 
مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی گفت: اقدامات  موثری جهت رفاه حال مستقبلین در فرودگاه بیرجند صورت پذیرفته و از استقبال‎کنندگان  در خواست داریم ضمن همکاری‌ با مسئولان فرودگاه به منظور جلوگیری از راه‌بندان و ایجاد سهولت در خروج حجاج از فرودگاه و تسریع در رفت و آمد مسافران پروازهای داخلی قبل از عزیمت به فرودگاه از طریق تلفن 199 و یا مراجعه به پرتال فرودگاه بیرجند به نشانی www.birjand.airport.ir از آخرین وضعیت پرواز حجاج  باخبر شوند.
 
برنامه پروازهای بازگشت حج تمتع فرودگاه بیرجند به شرح جدول زیر خواهد بود.
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب