سرویس: فرهنگ و هنر کد خبر: 91202 ۱۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۱

امام جمعه فردوس:

ائمه جمعه در برخورد با هنجارشکنان کنار نیروی انتظامی هستند

امام جمعه فردوس گفت: ائمه جمعه در کنار نیروهای انتظامی تبلیغات لازم را خواهند کرد تا فضای سالمی در جامعه ایجاد شود.

ائمه جمعه در برخورد با هنجارشکنان کنار نیروی انتظامی هستند

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا بابایی امام جمعه فردوس در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص سخنان سردار اشتری در جمع ائمه جمعه سراسر کشور، اظهار کرد: برنامه‌های مدونی برای مقابله با هنجارشکنان در نظر گرفته شده است و نیاز است جلوی نابسامانی‌های هدف‌دار و طراحی شده از سوی دشمن گرفته شود.

 

وی افزود: مطمئنا هیچ‌کس نمی‌خواهد با نقشه‌های دشمن همراهی کند و بی‌اطلاعی و گاهی غفلت منجر به رفتاری ناپسند می‌شود که نیاز به تذکر دارد.

 

امام جمعه فردوس گفت: سردار اشتری فرمانده‌ای است که مسائل را با قاطعیت پیگیری می‌کند و به نظر می‌رسد سردار بتواند اجماع جهت مقابله با هنجارشکنان را در ادارات مختلف ایجاد کند.

 

بابایی ادامه داد: بایستی نهادهای مختلف همکاری‌های لازم را در برخورد با هنجارشکنان داشته باشند تا فضای جامعه اسلامی، سالم و بی‌مسئله باشد.

 

وی تصریح کرد: ائمه جمعه در خطبه‌های نماز جمعه در راستای رسیدن به جامعه سالم و مطلوب کمک خواهند کرد و آگاهی‌های لازم را به مردم خواهند داد و مردم نیز بدانند تصمیمات ناجا جهت جلوگیری از مفاسد سازماندهی شده است.

 

امام جمعه فردوس عنوان کرد: پس از سخنرانی سردار اشتری در جمع ائمه جمعه سراسر کشور، ائمه جمعه یکپارچه تأیید کردند و قول همکاری برخورد با قانون‌شکنان را دادند.

 

بابایی افزود: بایستی از تصمیمات ناجا در برخورد با نابسامانی‌ها و آسیب‌های اجتماعی سازمان‌یافته از طرف بیگانگان پشتیبانی و با هنجارشکنان برخورد کرد.

 

وی بیان کرد: قطعا ائمه جمعه در کنار نیروهای انتظامی تبلیغات لازم را خواهند کرد تا فضای سالمی در جامعه ایجاد شود.

 

امام جمعه فردوس خاطرنشان کرد: امید است مردم نیز همت کنند و ارزش‌های اسلامی را پاس بدارند.

 

انتهای پیام/0135/ 14/ 4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب