سرویس: اخبار استان کد خبر: 91174 ۰۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۱

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی خبر داد

اختصاص 30 میلیارد تومان تسهیلات تولید و اشتغال کشاورزی برای خراسان‌جنوبی

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: مبلغ 30 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات تولید و اشتغال بخش کشاورزی در خراسان‌جنوبی ابلاغ شد.

اختصاص 30 میلیارد تومان تسهیلات تولید و اشتغال کشاورزی برای خراسان‌جنوبی
هادی بیجاری معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: مبلغ 30 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات تولید و  اشتغال بخش کشاورزی در خراسان‌جنوبی ابلاغ شد.
 
وی سهم  ابلاغ شده به خراسان‌جنوبی در بخش تولید و اشتغال را 170 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: تاکنون از این رقم در مرحله اول 31 میلیارد تومان برای رسته فعالیت گلخانه‌ها و در مرحله دوم  30 میلیارد تومان برای رسته فعالیت توسعه گیاهان دارویی و زعفران به استان ابلاغ شده است.
 
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی بیان کرد: این ردیف اعتباری با نرخ سود  7 درصد و بازپرداخت 7 ساله و در بخش سرمایه در گردش با نرخ سود 15 درصد و بازپرداخت یک ساله پرداخت می‌شود.
 
بیجاری با بیان اینکه متقاضیان برای ثبت‌نام دریافت تسهیلات در رسته فعالیت‌های مذکور بایستی به سامانه سیتا (سامانه یکپارچه تسهیلات وزارت جهاد کشاورزی) مراجعه کنند، گفت: مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌ها آماده پذیرش طرح‌های متقاضیان در بخش توسعه گیاهان دارویی و زعفران هستند.
 
وی خاطرنشان کرد: این اعتبار مربوط به ردیف اعتباری "بند الف تبصره ۱۸"  قانون بودجه است که اعتبارات در رشته‌های  گلخانه‌ها، گیاهان دارویی و زعفران، شیلات و آبزیان، صنایع تبدیلی و تکمیلی، محصولات دام و طیور، کسب و کار‌های کشاورزی، تعاونی‌ها، بازرگانی و تجارت  در بخش کشاورزی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب