آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 91070
تاریخ انتشار : 1398/04/24 - 15:02
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی:
160 پروانه ساختمانی برای ساخت واحدهای مددجویان امداد صادر شد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی گفت: تا‌کنون 693 نفر به دهیاران برای صدور پروانه معرفی شدند که از این تعداد 160 پروانه ساختمانی صادر شده است.

رضا سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص احداث 5 هزار واحد مسکن محرومان تحت حمایت این نهاد، اظهار کرد: تا کنون در این زمینه اقدامات زیادی از طرف کمیته امداد انجام شده است.

 

وی افزود: تشکیل ستاد استانی راهبری مسکن در اداره کل بگونه‌ای‌که تمام امورات در این ستاد تصویب و پی‌گیری می‌شود.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی بیان کرد: سطح بندی و اولویت‌بندی مددجویان براساس دستورالعمل‌ها و ضوابط سازمانی امداد، اختصاص سهمیه احداث بصورت برش شهرستانی و ادارات امداد در سطح استان، مکاتبه و برگزاری جلسه با فرمانداران در خصوص اختصاص سهمیه احداث برای ادارت امداد، پرونده سازی وام مددجویان از صندوق امداد ولایت در ادارات و ابلاغ شیوه نامه اجرایی احداث 5 هزار واحد از سوی امداد مرکز از جمله اقدامات انجام شده برای ساخت مسکن محرومان بوده است.

 

مشخصات 1691 مددجو در سامانه ثبت شد

سلم آبادی اظهار کرد: مشخصات مددجویان واجد شرایط با اولویت ایتام برای فاز اول اجرایی 800 واحد در سامانه bpms امداد به تعداد یک هزار و 691 مورد ثبت شده است.

 

وی عنوان کرد: برگزاری جلسه با روسای ادارات امداد سطح استان برای تبیین و چگونگی شیوه نامه اجرایی با حضور کارشناسان امداد مرکز و برگزاری جلسات با دهیاران به منظور همکاری و تعامل در اجرای طرح، انعقاد قرارداد بین مددجویان و پیمانکار برای آغاز عملیات احداث در برخی ادارات به تعداد محدود از دیگر اقدامات انجام شده بوده است.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی گفت: 693 نفر نفر به دهیاران برای صدور پروانه معرفی شدند که از این تعداد 160 پروانه ساختمانی صادر شده است.

 

سلم آبادی بیان کرد: برگزاری جلسه برای انعقاد تفاهم نامه ساخت با اتحادیه دهیاران و بسیج سازندگی و تهیه نقشه با سازه تری دی پانل و اسکلت فلزی پیچ و مهره و بررسی آن در مرکز که مراحل اخذ تاییدیه سازمان برنامه و بودجه در دست اقدام است.

 

وی افزود: همچنین اقدام اجرایی برای جذب و بکارگیری تعداد 9 نفر مشاور حقیقی در ادارات شوسف، دهک، درح، مود، خضری،زیرکوه، بشرویه، قهستان و دستگردان انجام شده است.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی اظهار کرد: ارسال لیست 603 نفر مددجویان شهری برای استعلام از اداره کل راه و شهرسازی نیز انجام شده است.

 

سلم آبادی خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم برای آغاز عملیات اجرایی آندسته از واحدهایی که پروانه ساختمانی دریافت کرده‌اند انجام شده است.

 

انتهای پیام/127نظر شما