سرویس: ورزشی کد خبر: 91059 ۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۴

هم زمان با سراسر کشور؛

جشنواره شنای بزرگداشت روز جهانی فدراسیون بین المللی شنا در بیرجند برگزار می‌شود

رئیس هیئت شنای خراسان جنوبی گفت: جشنواره بین المللی شنای بزرگداشت روز جهانی فدراسیون بین المللی شنا همزمان با سایر استان ها در خراسان‌جنوبی به میزبانی بیرجند برگزار می شود.

جشنواره شنای بزرگداشت روز جهانی فدراسیون بین المللی شنا در بیرجند برگزار می‌شود

ابوذر اکبری، رئیس هیئت شنای خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص جشنواره ی شنای روز فینا‌‌، گفت: همزمان با اعلام فدراسیون شنا این جشنواره در استان خراسان جنوبی در شهرستان بیرجند برای پسران 28 تیرماه و بانوان 4 مرداد ماه برگزار می شود.

 

وی افزود: این جشنواره برای رده ی سنی 9 تا 16 سال است و مواد و رشته های این مسابقات به صورت استانی و به میزبانی بیرجند برگزار می‌شود و علاقه مندان جهت ثبت نام برای شرکت در این جشنواره به هیئت های شنای شهرستان ها مراجعه کنند.

 

اکبری بیان‌کرد: مواد و رشته های این جشنواره 100 متر آزاد و 50 متر قورباغه و 50 متر کرال پشت برای رده ی سنی 13تا 16 سال ،50 متر آزاد و 50 متر قورباغه برای سن 10 سال و 25 متر آزاد و 25 متر قورباغه برای سن 9 سال است.

 

رئیس هیئت شنای خراسان جنوبی با بیان این‌که این جشنواره دقیقا همانند مسابقات رسمی با رعایت مقررات برگزار می شود، افزود: شناگران حرفه ای اعم از قهرمانان کشوری اجازه شرکت در این جشنواره را ندارند .

 

وی تصریح کرد: در این جشنواره از حضور و مشارکت فعال خانواده ها استقبال می‌شود و این مسابقات به صورت تک استارت و نهایی (تایم فینال) برگزار می‌گردد.

 

اکبری درخصوص پاداش جشنواره گفت: در پایان این جشنواره به کلیه شرکت کنندگان، گواهی نامه شرکت در جشنواره اهدا خواهد شد و شناگرانی که در این جشنواره توسط کارشناسان و مربیان استعدادیاب انتخاب گردند به اردوی مستعدین شنا دعوت خواهند شد.

 

رئیس هیئت شنای خراسان جنوبی در پایان گفت: با هماهنگی انجام شده با آقای نائب زاده ریاست محترم هیئت نجات غریق استان خراسان جنوبی شناگران گروه سنی 13 تا 16 سال بعد از اینکه مسابقات استانی برگزار گردید جهت اعزام به مسابقات نجات غریق در شهریور ماه انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/133/ 5

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب