آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90175
تاریخ انتشار : 1398/03/01 - 18:28
فرمانده ناحیه سپاه شهرستان درمیان گفت: سیل سمت بخش قهستان به ۷ خانه در روستای سریجان آسیب جدی وارد کرده است.

محمد فاطمی نسب فرمانده ناحیه سپاه شهرستان درمیان در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: امروز بعد از ظهر به دلیل بارندگی هایی که در شهرستان درمیان شاهد بودیم در بخش قهستان، روستای درمیان و فورگ شاهد وقوع سیلاب و آبگرفتگی بودیم.

 

وی افزود: سیل در سمت روستای درمیان و فورگ تعدادی از منازلی که در حاشیه رودخانه بود را تخریب کرد و به دام های مردم خسارت وارد شده است.

 

فرمانده ناحیه سپاه در میان بیان کرد: اما سیل سمت بخش قهستان به ۷ خانه در روستای سریجان آسیب جدی وارد کرده است.

 

فاطمی نسب با بیان اینکه راه های ارتباطی روستای سریجان، دره عباس و بیدسک بخش قهستان مسدود شده بود، گفت: بعد از اینکه نیروهای سپاه و بسیج به روستای سریجان اعزام شدند قبل از اینکه سایر نیروهای امدادی برسند مسیر بسته شد.

 

فرمانده ناحیه سپاه درمیان اظهار کرد: نیروهای سپاه و بسیج برای خالی کردن گِل و لای از خانه های روستای سریجان در روستا هستند و در حال حاضر که بارندگی قطع شده با اداره راهداری شهرستان برای بردن ماشین آلات هماهنگ شده و هم اکنون نیروهای راهداری در منطقه هستند.

 

وی از نجات جان دو دانش آموز در منطقه قهستان توسط نیروهای سپاه خبر داد و گفت: در تعدادی از روستاهای بخش قهستان به دام و محصولات کشاورزی مردم خسارت وارد شده است.

 

فاطمی نسب گفت: مرحله اول امداد رسانی و خالی کردن گل و لای از منازل آسیب دیده است و بعد ارسال مواد غذایی و کمک به مردم روستای سریجان برای ساخت خانه ها توسط گروه های جهادی در دستور کار است.

 

انتهای پیام/127

تصاویر بیشتر برای مطلب: 


نظر شما