سرویس: اخبار استان کد خبر: 90109 ۱۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۹

کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد

احتمال رگبار و رعدو برق تا چهارشنبه جاری در خراسان جنوبی/ افزایش 4 درجه‌ای دمای هوا طی امروز و فردا

کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: بر اساس الگوی نقشه‌ها طی امروز در ساعات بعدازظهر و عصر در نواحی جنوبی استان افزایش ابر، وزش تندباد، گاهی گردو خاک با احتمال رگبار و رعدو برق پراکنده و از فردا تا روز چهارشنبه جاری به طور متناوب در تمام نقاط استان قابل پیش‌بینی است.

احتمال رگبار و رعدو برق تا چهارشنبه جاری در خراسان جنوبی/ افزایش 4 درجه‌ای دمای هوا طی امروز و فردا

جواد نخعی کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: میزان بارندگی‌ها از ایستگاه بارانسجی کفاز سربیشه 8 میلی‌متر، خلف درمیان 4 میلی‌متر و از اسدیه، درخش و زهان بارش کمتر از یک میلی‌متر گزارش شده است.

 

وی افزود: بر اساس الگوی نقشه‌ها طی امروز در ساعات بعدازظهر و عصر در نواحی جنوبی استان افزایش ابر، وزش تندباد، گاهی گردو خاک با احتمال رگبار و رعدو برق پراکنده قابل پیش‌بینی است.

 

کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: همچنین طی عصر دوشنبه تا چهارشنبه هفته جاری افزایش سرعت وزش باد و رگبار و رعدو برق متناوب در منطقه پیش‌بینی می‌شود.

 

نخعی تصریح کرد: طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه جاری گاهی وزش باد شدید توأم با گردو خاک در برخی ساعات با کاهش دید افقی همراه خواهد بود.

 

وی ادامه داد: طی امروز و فردا افزایش 3 تا 4 درجه ای دمای هوا را شاهد خواهیم بود.

 

کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی بیان کرد: در شب و روز گذشته سربیشه با کمینه دمای 8 درجه بالای صفر خنک‌ترین و دهسلم نهبندان با بیشینه دمای 36 درجه بالای صفر گرمترین شهرهای استان بودند.

 

نخعی خاطر نشان کرد: تغییرات دمای هوا در مرکز استان نیز بین 13 و 30 درجه بالای صفر گزارش شده است.

 

انتهای پیام/ 135

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب