آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 90007
تاریخ انتشار : 1398/02/23 - 11:27
مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی گفت: در سال جاری حدود 300 روستا در دست گازرسانی است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال درصد گازرسانی روستاهای خراسان‌جنوبی به 85 درصد برسد.

سیدمحمود هاشمی مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، با اشاره به آخرین وضعیت گازرسانی در استان اظهار کرد: در حال حاضر صددرصد شهرهای خراسان‌جنوبی 30 شهر گازرسانی شده است.

 

وی افزود: همچنین 61 درصد روستاهای خراسان‌جنوبی به تعداد492 روستا گازرسانی شده است.

 

مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی بیان کرد: در سال جاری حدود 300 روستا در دست گازرسانی است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال درصد گازرسانی روستاهای خراسان‌جنوبی به 85 درصد برسد.

 

هاشمی با بیان اینکه صددرصد شهرها و 61 درصد روستاهای استان گازرسانی شده، عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود طی دو سال آینده تمام روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شوند.

 

وی با اشاره به فواید گاز طبیعی اظهار کرد: استفاده از گاز طبیعی در بحث محیط زیست و هوای پاک، ایجاد رونق اقتصادی با گازرسانی به صنایع و آسایشی که برای مردم به وجود می‌آورد مفید است.

 

مدیرعامل شرکت گاز خراسان‌جنوبی با بیان اینکه هزینه استفاده از گاز طبیعی نسبت به سایر سوخت‌ها مناسب‌تر است، افزود: در حال حاضر 24 جایگاه سی‌ان‌جی در سطح استان برای خودروها فعال است.

                                                                

هاشمی ادامه داد: سوخت گاز جایگزین سوخت دوم است و این نیز برای محیط زیست و هوای پاک خوب است.

 

انتهای پیام/127نظر شما