آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89588
تاریخ انتشار : 1398/01/27 - 10:11
شهردار اسدیه گفت: با همکاری شهرداری اسدیه، هلال احمر و بهزیستی شهرستان درمیان اعضای خانواده واحد مسکونی تخریب شده اسکان داده شده و برای آنها سبدغذایی و امکانات فراهم شده است.

افشین عابدینی شهردار اسدیه در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: با توجه به بارندگی‌های روزهای گذشته در شهر اسدیه یک واحد منزل مسکونی تخریب شده است.

 

وی با بیان اینکه این واحد مسکونی حدود 90 درصد آن تخریب شده، افزود: بلافاصله پس از اطلاع از تخریب این واحد مسکونی نیروهای شهرداری، هلال احمر و بهزیستی شهرستان درمیان برای خروج افراد از خانه تخریب شده اقدام کردند.

 

شهردار اسدیه بیان کرد: شب اول اعضای این خانواده که بیش از 6 نفر هستند در مدرسه شهید باهنر اسدیه اسکان داده شدند.

 

عابدینی اظهار کرد: روز بعد با کمک شهرداری اسدیه یک خانه برای اسکان اعضای این خانواده در نظر گرفته شد و از طرف هلال‌احمر شهرستان درمیان سبد غذایی یک ماهه و از طرف بهزیستی فرش و لوازم خانه در حد نیاز در اختیار این خانواده قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه این واحدمسکونی حدود 90 درصد تخریب شده، خاطرنشان کرد: این واحد مسکونی نیاز به ساخت مجدد دارد که در این زمینه شهرداری اسدیه کمک خواهد کرد. بهزیستی نیز  قطعا کمک خواهد کرد، کمیته امداد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز برای ساخت خانه قرار است کمک کنند.

 

شهردار اسدیه گفت: هم‌اکنون وضعیت در شهر اسدیه آرام است.

 

انتهای پیام/127

 

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
تخریب واحد مسکونی در شهر اسدیه
تخریب واحد مسکونی در شهر اسدیه


نظر شما