آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89577
تاریخ انتشار : 1398/01/26 - 10:14
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بیش از 100 تیم پلیس‌راه در سطح جاده‌های استان مستقر هستند، گفت: پلیس‌راه و سایر امدادگران برای حفظ ایمنی مسافران در جاده‌ها به صورت شبانه روز حضور دارند لذا با آنها همکاری کنند و به توصیه‌های آن‌ها توجه داشته باشند.

علیرضا رضایی رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: هم‌اکنون در محورهای استان بار ترافیک عادی و روان است.

 

وی افزود: در محورهای فردوس، بشرویه، قائن- بیرجند تا آرین‌شهر و محورهای شهرستان زیرکوه به علت بارندگی لغزنده است.

 

رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی تصریح کرد: محورهای طبس- عشق‌آباد، طبس- خرو، طبس- بشرویه، دیهوک- کرمان، زیرکوه- آهنگران، آبیز-کال‌شور در زیرکوه به علت سیلاب و رواناب مسدود است.

 

رضایی بیان کرد: با توجه به بارندگی‌ها و وقوع رواناب و سیلاب نیز وجود دارد به رانندگان توصیه می‌شود با سرعت مطمئنه حرکت کنند و از عجله و شتاب خودداری کنند.

 

وی عنوان کرد: ممکن است در زمان رانندگی جاده کاملا خشک باشد اما به علت اینکه در بالادست‌ها احتمال بارندگی‌های سیل‌آسا و وقوع رواناب در سطح جاده‌ها وجود دارد بایستی با دقت و توجه بیشتری رانندگی کرد.

 

رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه از تردد در حاشیه رودخانه‌ها و راه‌ها جددا خودداری شود، گفت: رانندگان و سرنشینان با پلیس راه و سایر امدادگران که در سطح جاده‌ها هستند همکاری لازم را داشته باشند.

 

رضایی متذکر شد: متأسفانه بر اساس سهل‌انگاری  و عدم همکاری و توجه یک راننده اتوبوس به تذکرات پلیس‌راه شب گذشته آبگرفتگی یک دستگاه اتوبوس در محور بردسکن- عشق آباد رخ داد که 9 نفر در سیلاب گرفتار شدند.

 

وی ادامه داد: چندین مورد واژگونی و برخورد وسایل نقلیه سنگین گزارش شد که یک مورد منجر به فوت یک نفر در کیلومتر 111 محور بیرجند- دیهوک و برخورد دو تریلی در محور بشرویه- طبس که منجر به مجروح شدن دو نفر شد.

 

رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بیش از 100 تیم پلیس‌راه در سطح جاده‌های استان مستقر هستند، تأکید کرد: پلیس‌راه و سایر امدادگران برای حفظ ایمنی مسافران در جاده‌ها به صورت شبانه روز حضور دارند لذا با آنها همکاری کنند و به توصیه‌های آن‌ها توجه داشته باشند.

 

انتهای پیام/ 135نظر شما