آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89241
تاریخ انتشار : 1398/01/07 - 09:57
سرپرست فرمانداری ویژه طبس گفت:هم اکنون تنها جایی که با مشکل مواجه است محور عشق آباد به تپه طاق بوده که جاده بسته شده و جاده خرو نیز به دلیل اینکه سد نهرین سرریز شده جاده بسته شده است.

علیرضا خلیلی سرپرست فرمانداری ویژه طبس در گفت‌و‌گو با خبرنگار خاورستان، پیرامون سیل شب گذشته در شهرستان طبس اظهار کرد: سیل شب گذشته در شهرستان طبس به جاده‌ها و محصولات کشاورزی مردم خسارت وارد کرده است.

 

وی با بیان اینکه خوشبختانه سیل خسارت جانی در طبس نداشته، افزود: نیروهای حوزه حمل و نقل و کشاورزی برای برآورد خسارت در سطح شهرستان حضور دارند.

 

سرپرست فرمانداری ویژه طبس بیان کرد: سیل به حوزه راه‌ها و زمین های کشاورزی خسارت وارد کرده و تا کنون میزان خسارات مشخص نشده است.

 

خلیلی بیان کرد: هم‌اکنون تنها جایی که با مشکل مواجه است محور عشق آباد به تپه طاق بوده که جاده بسته شده و جاده خرو نیز به دلیل اینکه سد نهرین سرریز شده جاده بسته شده است.

 

وی گفت: برای عدم حضور مسافران و گردشگران نوروزی در کانال ها و شبکه‌های محلی اطلاع رسانی و هشدارهای لازم داده شده است.

 

سرپرست فرمانداری ویژه طبس اظهار کرد: بر اساس درخواست‌های اعلام شده شب گذشته در منطقه سه‌راهی جعفری و جاده اصفهان تیم های امدادی هلال احمر، اورژانس و حمل و نقل در منطقه حضور داشتند.

 

خلیلی با بیان اینکه بیشترین بارندگی در منطقه عشق آباد بوده، افزود: تیم‌های امدادی در منطقه حضور داشتند و امداد رسانی ها انجام شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: مشکل عمده وقوع سیلاب در شطح شهرستان بوده و در راه مانده‌ای نداشته‌ایم.

 

سرپرست فرمانداری ویژه طبس گفت: در حال حاضر در شهرستان طبس شاهد بارندگی نیستیم و خوشبختانه وضعیت در سطح شهرستان مطلوب است.

 

انتهای پیام/127

 

تصاویر بیشتر برای مطلب: 
علیرضا خلیلی


نظر شما