آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89232
تاریخ انتشار : 1398/01/06 - 15:53
معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی:
153 پایگاه برای جمع آوری کمک‌های مردمی به سیل زدگان سه استان شمال کشورآماده هستند
معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی گفت: با همکاری صورت گرفته بین همکاران در کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی 153 پایگاه ثابت و سیار برای جمع آوری کمک‌های مردمی در سطح استان در نظر گرفته شده است.

احمد رفیعی معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خاورستان، پیرامون جمع‌آوری کمک برای سیل‌زدگان، اظهار کرد: با همکاری صورت گرفته بین همکاران در کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی 153 پایگاه ثابت و سیار برای جمع آوری کمک‌های مردمی در سطح استان در نظر گرفته شده است.

 

وی با بیان اینکه 139 پایگاه ثابت و 14 پایگاه سیار است، افزود: مردم با شماره گیری کد *8877*99# نیز می‌توانند به صورت مستقیم کمک‌های نقدی خود رابه سیل‌زدگان انجام دهند.

 

معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی بیان کرد: همچنین شماره حساب کمیته امداد استان به شماره 011676518005 آماده دریافت کمک‌های نقدی هم استانی‌ها است.

 

رفیعی اظهار کرد: کمک‌های غیر نقدی مورد نیاز سیل‌زدگان که تاکید شده همین موارد ارسال شود نیز شامل فرش، پتو، مواد بهداشتی و یخچال می‌شود.

 

وی با بیان اینکه تاکید شده اقلام مورد نیاز و اعلام شده ارسال شود و حتما نو باشد، خاطرنشان کرد: این کمک‌ها برای سه استان شمال کشور یعنی مازندران، گلستان و خراسان شمالی ارسال می‌شود.

 

معاون توسعه و مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی گفت: مدت زمان خاصی برای جمع‌آوری کمک‌ها در نظر گرفته نشده است و تا زمانیکه نیاز به جمع‌آوری کمک‌ها باشد پایگاه ها برای جمع آوری کمک‌های مردمی فعال است.ضمن اینکه مردم می‌توانند به ادارات کمیته امداد در سطح استان نیز برای کمک مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/127

 نظر شما