آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 89019
تاریخ انتشار : 1397/12/20 - 11:43
امام جمعه فردوس گفت:وعده‌هایی که در سفر قبلی رئس سازمان برنامه و بودجه داده شد محقق نشده امیداوریم این سفرفرصتی برای بررسی وعده‌های قبلی نیز باشد.

حجت الاسلام‌والمسلمین محمدرضا بابایی امام جمعه فردوس در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به خراسان جنوبی اظهار کرد: مردم خراسان‌جنوبی انتظار دارند در این سفر وعده‌هایی که ریاست جمهور و دولت در سفر قبلی برای خراسان جنوبی دادند عملی شود.

 

وی افزود: مشکلات مختلفی در خراسان‌جنوبی از جمله مشکل بحران آب در بیرجند و شهرستان‌های خراسان‌جنوبی، دو بانده شدن راه‌های ارتباطی مخصوصا راه فردوس به بیرجند و بیرجند به قائن وجود دارد که باید اعتبارات آن تأمین شود.

 

امام جمعه فردوس تصریح کرد: با توجه به اینکه خراسان‌جنوبی استان مرزی و از طرفی نیمه برخوردار است اعتباراتی که به آن تخصیص داده می‌شود باید بیشتر شود تا مردم خراسان‌جنوبی نیز مانند سایر استان‌های برخوردار از امکانات دولت استفاده کنند.

 

بابایی با بیان اینکه اولین درخواست مردم خراسان‌جنوبی بحث معیشت و گرانی است، عنوان کرد: دولت باید تدبیری بیاندیشد که مردم در آستانه نوروز مشکلات اقتصادی آن‌ها برطرف شود چرا‌که گوشت، لبنیات، مرغ و چای گران شده است.

 

وی ادامه داد: این به نفع دولت نیست که مردم قضاوت کنند که دولت توان کنترل، نظارت و بازرسی ندارد بایستی با تدبیر سران سه قوه کاری بکنند که وضعیت معیشت مردم، مردمی که با حضور خود در 22 بهمن ثابت کردند علیرغم همه تنگناها پای انقلاب و رهبری هستند شایسته خدمات بیشتری نیز هستند.

 

امام جمعه فردوس بیان کرد: دولتمردان باید از سفرهای غیرضروری و تشریفات خودداری کنند و به داد مردم برسند.

 

بابایی با بیان اینکه متأسفانه وعده‌هایی که در سفر قبلی دولت داده شد محقق نشده است، متذکر شد: امیداوریم این سفر برای بررسی وعده‌های قبلی نیز باشد.

 

انتهای  پیام/ 135نظر شما