سرویس: سرایان کد خبر: 88879 ۱۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۹

امام جمعه سرایان:

دیدار بشار اسد با رهبرمعظم انقلاب اسلامی نشان از اتحاد دو کشور است

امام جمعه سرایان گفت: سفربشاراسد به ایران و دیدار با مقام معظم رهبری بیانگر پیروزی دو ملت متحد و منسجم ایران و سوریه است.

دیدار بشار اسد با رهبرمعظم انقلاب اسلامی نشان از اتحاد دو کشور است

حجت‌الاسلام و‌المسلمین احمد نجمی‌پور امام جمعه سرایان درگفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص سفر بشار اسد به ایران و دیدار با مقام معظم رهبری، اظهار کرد: پیام این سفر پیروزی دو ملت متحد و منسجم ایران و سوریه است.

 

وی افزود: با پیش‌بینی رهبر انقلاب که بشار اسد ماندنی است و این آمریکایی‌ها هستند که باید از سوریه بروند، به لطف خداوند این پیش‌بینی به زیبایی عملیاتی شد.

 

دشمن برای حذف جمهوری اسلامی از نقشه دنیا تلاش می‌کند

امام جمعه سرایان تصریح کرد: استکبار جهانی در چهل ساله انقلاب تمام تلاش خود را در درون و بیرون کشور برای براندازی حکومت ایران انجام دادند تا نام جمهوری اسلامی را از نقشه دنیا حذف کند.

 

نجمی‌پور عنوان کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس صدام با مقاومت جانانه نسل جوان کشور ایران مواجه شد و این مقاومت به نتیجه رسید.

 

مسئولان بدون منت به مردم خدمت کنند

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب که رهبر معظم انقلاب بیان کردند و حضور پر رنگ مردم در راهپیمایی 22 بهمن،افزود: به نظر می‌آید تکلیف مسئولان مشخص است  و باید برای مردم بدون منت خدمت و مشکلات معیشتی آن‌ها را حل کنند.

 

امام جمعه سرایان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بارها در بیانیه گام دوم انقلاب نام جوانان را برده‌اند، مطرح کرد: بایستی به معنای واقعی نسل جوان روی کار بیایند اشکالات و نواقصی در طول چهل سال انقلاب داشتیم اما این اشکالات را نباید پای انقلاب بگذاریم این محصول انتخاب خود ما است.

 

پیشرفت و اقتدار ما مرهون و مدیون خون شهدا است

نجمی‌پور با بیان اینکه اصل انقلاب با خون مطهر هزاران شهید به دست ما رسیده است، گفت: امروز امنیت، پیشرفت و اقتدار ما مرهون و مدیون شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم و نیروهای نظامی و انتظامی کشور است.

 

وی با بیان اینکه دشمن، دشمن است و ما از دشمن که خوی درندگی و تجاوزگری دارد انتظاری نداریم، متذکر شد: باید به این توجه کرد که مشکل کشور از درون است باید نسل جوان را که دشمن تلاش می‌کند از نظام، انقلاب و ارزش‌ها جدا کند به اصل انقلاب جذب کنیم و این تکلیف همه مدیران و مسئولان است.

 

امام جمعه سرایان بیان کرد: اگر حمایت جمهوری اسلامی ایران و مقاومت مردم نبود بشار اسد نیز نمی‌توانست کاری بکند هر انقلابی اگر بخواهد موفق باشد سه رکنِ فرمانده، رزمنده و پذیرنده را داشته باشد اگر این سه در کنار هم باشند دشمن هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد.

 

نجمی‌پور گفت: در جمهوری اسلامی امامانِ انقلاب به خوبی انقلاب را هدایت کردند و مردم نیز پای کار انقلاب بودند اگر مردم نبودند موفق نمی‌شدیم در سوریه نیز بشار اسد با پشتیبانی مردم ایستاد و به پیروزی رسیدند.

 

وی با بیان اینکه اصل ولایت اصل حق و حقانیت است و با پیروی از استکبار بسیار تفاوت دارد،خاطر نشان کرد: در دوران‌های مختلف چون زمان معاویه و شاه صدای اذان نیز شنیده می‌شد اما این به تنهایی کافی نیست چرا که در فضای اسلامی بودن مهم است.

 

امام جمعه سرایان با بیان اینکه دشمن از تفرقه بین مسلمانان سوء استفاده می‌کند، ادامه داد: اگر کشورهای منطقه با هم متحد و منسجم باشند از دست استکبار هیچ کاری برنمی‌آید چرا‌که دشمن دنبال روزنه‌ای است که میان کشورها اختلاف ایجاد کند.

 

انتهای پیام/ 135

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب