سرویس: اخبار شهرستانها کد خبر: 88878 ۱۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۹

کارشناس سیاسی:

جبهه مقاومت بسیاری اهداف بزرگ انقلاب اسلامی را به ثمر رساند/ سفر بشار اسد به ایران به منزله قدرشناسی بود

کارشناس سیاسی گفت: دیدار اخیر بشار اسد با مقام معظم رهبری نشان داد که جبهه مقاومت توانسته بسیاری از اهداف بلند و بزرگ انقلاب اسلامی را به ثمر برساند.

جبهه مقاومت بسیاری اهداف بزرگ انقلاب اسلامی را به ثمر رساند/ سفر بشار اسد به ایران به منزله قدرشناسی بود

مهدی مزگی‌نژاد کارشناس سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص سفر بشار اسد رئیس جمهور سوریه به ایران و دیدار با مقام معظم رهبری، اظهار کرد: بحران سوریه که اتفاق افتاد ضعف روحیه در هیئت حاکمه دولت سوریه ایجاد شد و بعد از آن‌که داعش به ردیف دمشق رسید احساس ترس برداشتند که سوریه سقوط خواهد کرد لذا خیلی از افراد قصد پناهنده شدن به روسیه را داشتند.

 

وی با اشاره به سفر بشار اسد در اوایل بحران سوریه به ایران و دیدار با رهبر معظم انقلاب، بیان کرد: در این دیدار مقام معظم رهبری وی را به ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمن دعوت کردند و گفتند:" موفق و پیروز خواهید شد و ما هم شما را حمایت خواهیم کرد" و بشار اسد این حرف را پذیرفت.

 

کارشناس سیاسی افزود: بعد از برگشت بشار اسد به سوریه و با راهکار‌هایی که مقام معظم رهبری ارائه دادند و کمک‌هایی که جمهوری اسلامی انجام داد امروزه شاهد آن نتایج خوبی هستیم.

 

سوریه با توصیه‌های مقام معظم رهبری نجات پیدا کرد

مزگی نژاد اظهار کرد: امروز سوریه با توصیه‌های مقام معظم رهبری،کمک‌های اقتصادی و مشاوره نظامی نجات پیدا کرده است. سفر بشاراسد به ایران به منزله تشکر از کسانی است که سوریه را در پیروز شدن مقابل جریان مختلف از جمله داعش و مشکلات داخلی یاری کردند.

 

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی‌بر این‌که "باطل نابود شدنی است"، گفت: تصوری که باطل دارد با تصوری که جریان حق انجام می‌دهد متفاوت است.

 

کارشناس سیاسی ادامه داد: جریان باطل تصور می‌کرد با اتکا به قدرت نظامی و فساد کشوری مانند آمریکا، اسرائیل و برخی کشور‌های عربی منطقه و با زور سرنیزه و سلاح حکومت بشاراسد را برمی‌داریم و به نتیجه می‌رسیم اما در مقابل اندیشه حق می‌گفت بنابر دستورات خدای متعال مقاومت کنید،از یاد خدا غافل نشوید و یاری بخواهید.

 

مزگی نژاد با بیان اینکه اندیشه باطل نابود و اندیشه حق پیروز شدنی است، افزود: این را در عرصه سوریه دیدیم که باطل علی‌رغم همه امکاناتی که به میدان آورده بود شکست خورد و حق پیروز و سربلند بیرون آمد.

 

وی با اشاره به این‌که در انقلاب اسلامی مسیر حق را طی می‌کنیم، گفت: چهل سال است که با بحران‌های مختلف روبه‌رو بوده‌ایم و ثابت شده هرجایی که حرف مقام معظم رهبری را گوش کرده‌ایم موفق بوده‌ایم و هرجا که گوش نکرده‌ایم آسیب دیده‌ایم. این تجربه عملی چهل ساله انقلاب اسلامی است.

 

کارشناس سیاسی اظهار کرد: پیام این دیدار این است که ما به عنوان جبهه حق در میدان محکم ایستاده‌ایم و در مقابل ترفندها، تهدیدها و رجز خوانی‌ها صحنه را خالی نخواهیم کرد.

 

جبهه مقاومت بسیاری اهداف بزرگ انقلاب اسلامی را به ثمر رساند

مزگی نژاد با اشاره به صحبت رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با بشار اسد، بیان کرد: جبهه مقاومت امروز توانسته بسیاری از اهداف بلند و بزرگ انقلاب اسلامی را به ثمر برساند.

 

رژیم صهیونستی از پیروزی در سوریه به شدت وحشت دارد

وی با اشاره به این‌که مقام معظم رهبری فرموده‌اند عمق راهبردی ما روان‌تر شد، ادامه داد: رژیم صهیونستی از پیروزی در سوریه به شدت وحشت دارد چراکه قبلا بین ایران و جبهه مقاومت فاصله بود و دشمنان فهمیدند که زمان بزن دررو تمام شده و این جمله نتیجه می‌دهد و به نتیجه نخواهند رسید.

 

انتهای پیام/142

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب