آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88627
تاریخ انتشار : 1397/11/22 - 12:23
مردم بیرجند امروز بار دیگر به صحنه آمدند که به آمریکا و ایادی استکبار بگویند آنها را زیر پا می‌گذارند و اجرازه نخواهند داد کسی به انقلاب اسلامی خدشه‌ای وارد کند.

آقای آذریان در حاشیه ی راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، گفت: آمریکا دشمن اصلی ملت غیور ایران است.

 

وی افزود: سالها است که ملت ایران شهید داده و مبارزه کرده است و مرگ بر آمریکا گفته است که زیر ظلم و ستم نرود.

 

این شهروند گفت: ما انقلاب کردیم که از زیر بار ظلم و جور ستمگران بیرون بیاییم که آمریکا و انگلیس و دیگر ابر قدرت‌ها نتوانند به ما زور بگویند.

 

 آذریان اظهار کرد: دهه فجر خورشیدی است که در ایران طلوع کرد و نیمه پنهان و ماه پنهانی بود که از فجر بیرون آمد و در این فجر و این راهپیمایی مردم باید شرکت کنند چراکه ما در این راه شهیدانی دادیم که آنها را دوست داشتیم.

 

وی ادامه داد: اسلام همیشه با ظالم‌ها جنگیده است. آمریکا را زیر پا می‌گذاریم چرا که او زورگو است. مردم انقلاب، اسلام و دینشان را دوست دارند اگر اوضاع جامعه بدتر از این هم باشد مردم برای حفظ نظام و پیروی از بیانات مقام معظم رهبری می‌آیند و خواهند آمد.

 

خانم طیبی نیز در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌و‌گو با خاورستان ، گفت: ما امسال چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را در حالی جشن می‌گیریم که براندازان حکومت چشم به راهند و در انتظار و حسرت‌اند که جمهوری اسلامی را خدشه‌دار کنند و ما هرگز این اجازه را به آنها نخواهیم داد.

 

وی افزود: در مکتب دینی ما 40 سالگی یعنی بلوغ  و از نظر دینی انقلاب ما به بلوغ رسیده است. بیگانگان همیشه دوست داشتند انقلاب ما را دچار مشکل کنند.

 

خانم کاری در این راهپیمایی در گفت‌وگو با خاورستان، گفت: انقلاب ما مشتی محکم خواهد بود به دهن دشمنان. من فرزندانم را فدای این انقلاب می‌کنم به گفته رهبر معظم انقلاب شعار مرگ بر آمریکا نوعی عبادت است مردم ایران پشت رهبر و انقلاب هستند و هیچ‌گاه صحنه را ترک نمی‌کنند.

 

خانم خادم نیز در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خاورستان، گفت: من به مردم کشورم افتخار می‌کنم که بعد از 40 سال هنوز هم پایبند این انقلاب هستند. شعار مرگ بر آمریکا را باید بگوییم تا آمریکا به حقیر بودن و کوچک بودن خود پی ببرد و بفهمد هیچ جایی بر روی زمین ندارد و مرگ آمریکا نزدیک خواهد بود.

 

انتهای پیام/133نظر شما