آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88625
تاریخ انتشار : 1397/11/22 - 11:43
یکی از شهروندان بیرجندی گفت: آمریکا در خواب ببیند که جشن چهل سالگی انقلاب برگزار نشود همان طور که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند انقلاب اسلامی راه خود را ادامه می‌دهد و به سمت پیشرفت و سعادت پیش خواهد رفت.

خانم عبدیان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: راهپیمایی امسال بسیار پرشورتر از سال قبل است چرا که اگر ما کوتاهی کنیم دشمن را خوشحال کردیم.

 

وی افزود: علی‌رغم مشکلات اقتصادی مردم می‌آیند تا دشمن را شکست دهند.

 

عبدیان گفت: با حضور پرشور مردم پیشانی آمریکا به سنگ خورد.

ریحانه بانویی نیز در حاشیه راهیپیمایی در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: چون امسال چهلمین سال انقلاب است و دشمنان نمی‌خواستند آن را جشن بگیریم به کوری چشم آن‌ها امسال راهپیمایی 22 بهمن را باشکوهتر برگزار می‌کنیم.

 

یکی دیگر از شهروندان در حاشیه راهپیمایی در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: راهپیمایی امسال باید باشکوهتر برگزار شود چرا که دشمنی دشمنان با انقلاب اسلامی بیشتر شده و ترس آن‌ها از نابودی خودشان است.

 

با حضور خود تودهنی به دشمنان می‌زنیم

وی با بیان اینکه بصیرت مردم ایران بیشتر شده است، افزود: مردم ایران می‌دانند که دشمنان رو به افول هستند و امروز با حضور خود تو دهنی آخر را به آن‌ها می‌زنیم.

 

این شهروند تصریح کرد: آمریکا در خواب ببیند که جشن چهل سالگی انقلاب برگزار نشود همان طور که رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند انقلاب اسلامی راه خود را ادامه می‌دهد و به سمت پیشرفت و سعادت پیش خواهد رفت.

 

شعار مرگ بر آمریکا، لعنت خدا بر شیطان بزرگ است

وی با اشاره به سخن رهبرکبیر انقلاب" آمریکا شیطان بزرگ است"، ادامه داد: ما همیشه شیطان را لعنت می‌کنیم و شعار مرگ بر آمریکا همان لعنت خدا است.

 

شهروند بیرجندی خاطر نشان کرد: ما با تمام مشکلات اقتصادی که در کشورمان وجود دارد در راهپیمایی شرکت کرده و همیشه پای انقلابمان هستیم.

 

معصومه سرافراز نیز در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: راهپیمایی 22 بهمن امسال به دلیل چهل ساله شدن انقلاب و به کوری چشم دشمنان باید باشکوهتر برگزار شود.

 

وی با بیان اینکه ما با حضور پرشور خود نمی‌گذاریم آمریکا موفق شود، گفت: خونی که در رگ ما است هدیه به رهبر ما است.

 

سرافراز ادامه داد: آمریکا از اقتدار ملت ایران می‌ترسد.

وی خاطر نشان کرد: شعار مرگ بر آمریکا باید گفته شود و باید آمریکا بفهمد که ما آمریکا را دشمن بزرگ می‌دانیم.

 

این شهروند بیرجندی تصریح کرد: علیرغم مشکلات اقتصادی مردم با حضور خود در راهپیمایی اقتدار خود را به دشمنان نشان می‌دهند.

 

آقای صادقی نیز در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: آمریکا و هم‌دستانش غلط می‌کنند که نگذارند جشن چهل سالگی انقلاب برگزار نشود دشمنان بدانند مردم ایران با اتحاد و یکدلی از میهن خود دفاع می‌کنند.

 

وی افزود: مردم با تمام مشکلات اقتصادی موجود پشت ولایت فقیه را خالی نمی‌کنند و با حضورخود مشت محکمی بر دهان دشمنان می‌زنند.

 

خانم مرادی نیز در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌و‌گو با خاورستان، اظهار کرد: امسال حضور مردم به دلیل چهل ساله شدن انقلاب پرشورتر است.

 

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب که امسال حضور مردم از سال‌های گذشته حساس‌تر است، افزود: به همین دلیل مردم حضور پر رنگ‌تری در راهپیمایی دارند.

 

ملت ایران  اتحاد خود را کنار نمی‌گذارند

این شهروند بیرجندی تصریح کرد: مردم با حضور خود نشان دادند که ملت ایران اتحاد خود را کنار نمی‌گذارند.

 

خانم مرادی با بیان اینکه آمریکا نمی‌خواهد پیشرفت کشور ایران را ببیند، ادامه داد: مردم با حضور خود مشت محکمی بر دهان آمریکا زدند و نشان دادند پشت سر مقام معظم رهبری هستند.

 

وی با بیان اینکه آمریکا همیشه بر خلاف جهت کشورهای اسلامی قدم برمی‌دارد، متذکر شد: برای اینکه پا در عرصه حرف‌های آمریکا نگذاریم باید همیشه گوش به حرف مقام معظم رهبری باشیم.

 

این شهروند بیرجندی گفت: ما نباید هیچوقت از آمریکا بیم داشته باشیم چرا که ایران تنها کشوری بوده که تا کنون نتوانسته شکست دهد و اکنون با حضور پرشور مردم شکست آمریکا صد درصدی است.

 

خانم چرخ کاران در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی به دلیل پاسداری از خون شهدا و دفاع از اسلام است.

 

وی افزود: آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و به کوری چشمان دشمنان امسال با حضور پرشور خود جشن چهل سالگی انقلاب را باشکوه‌تر برگزار می‌کنیم.

 

این شهروند بیرجندی تصریح کرد: تمام مشکلات موجود به دلیل دخالت‌های آمریکا است به همین دلیل باید شعار مرگ بر آمریکا گفته شود.

 

وی متذکر شد: باید راه شهدا و امام را ادامه دهیم و خون شهیدان را پایمال نکنیم.

 

 با شرکت در راهپیمایی انزجار خود را از آمریکا و اسرائیل اعلام می‌کنیم

آقای صابر در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: ما هر ساله در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می‌کنیم و انزجار خود را از آمریکا و اسرائیل با مشت‌های کوبنده خود اعلام می‌کنیم ما هر لحظه گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم تا رهرو خون شهدا باشیم.

 

وی افزود: ما چهل سال است که انقلاب کردیم و ان‌شاءالله این انقلاب به رهبری امام خامنه‌ای پرچم‌دار ولی امر مسلمانان به دست حضرت صاحب الزمان (عج) خواهد رسید.

 

صابر تصریح کرد: ما همیشه آماده‌ایم و از هیچ کس هراسی نداریم و قوی‌تر از آمریکا هم نمی‌تواند جلوی ملت ایران بایستد.

 

آقای رشیدی نیز در حاشیه راهپیمایی در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: مردم همیشه در صحنه هستند و آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

 

وی افزود: مردم با وجود تمام مشکلات اقتصادی در راهپیمایی شرکت کردند چرا که پشتیبان ولایت فقیه هستند و امروز با حضور خود آمده‌اند تا حمایت خود را نشان دهند.

انتهای پیام/ 135

تصاویر بیشتر برای مطلب: 


نظر شما