آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88618
تاریخ انتشار : 1397/11/21 - 23:07
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
آمریکا و اروپا قابل اعتماد نیستند/ مرگ بر آمریکا شعار هر مظلوم است
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر از وجود آمریکا غافل شویم خطرها کشور ایران را تهدید خواهد کرد. مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر استبداد و استعمار مرگ بر آمریکا شعار هر مظلوم است.

حجت‌الاسلام سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد آمریکا شیطان بزرگ است.

 

وی افزود: اگر زمان حال را نگاه کنیم به شرارت و دشمنی آمریکا پی می‌بریم. داعش، القاعده، طالبان و تروریست همه و همه دست نشانده‌های آمریکا هستند.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: آمریکا برای اینکه امت اسلام را در منطقه با هم درگیر و دچار مشکل کند و راه را برای غده سرطانی یعنی اسرائیل باز کند دشمنی داشته و خواهد داشت.

 

عبادی عنوان کرد: بسیاری از کشورها از آمریکا می‌نالند آمریکا روحیه استکباری و استعماری دارد و تا زمانی‌که این روحیه را دارد باید مرگ بر آمریکا گفت. مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر شرارت‌ها و دشمنی‌های آمریکا.

 

وی با بیان اینکه اگر مرگ بر آمریکا نگوییم ممکن است خوابمان ببرد، تصریح کرد: اگر از وجود آمریکا غافل شویم خطرها کشور ایران را تهدید خواهد کرد. مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر استبداد و استعمار مرگ بر آمریکا شعار هر مظلوم است.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: هدف از تحریم‌های اقتصادی که علیه ایران وضع شده این است که مردم از حاکمیت و نظام فاصله گرفته و ایران گرفتار فروپاشی شود .

 

وی تصریح کرد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان می‌دهد که تحریم ها هیچ تاثیری در عزم و اراده این ملت نداشته و حضور گسترده مردم در مراسم راهپیمایی 22 بهمن موجب یأس و سرخوردگی دشمنان خواهد شد.

 

عبای با اشاره به اینکه آمریکا مدتها است می‌گوید نخواهد گذاشت که ایران چهل سالگی انقلاب اسلامی خود را جشن بگیرد، بیان کرد: دشمنان این بحث‌ها را مطرح می‌کنند اما به لطف خدا انقلاب ما انفجار نور بود و قدرت خدا بالاترین قدرت‌ها است. دشمن خیلی از این خوابها برای کشور ایران دیده و هیچکدام تعبیر نشده است.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان با خواب و خیال می‌خواهند خود را امیدوار نگه دارند اما کشور ایران جشن پیروزی انقلاب اسلامی خود را در چهل‌سالگی به کوری چشم دشمنان جشن می‌گیرند و دنیا شاهد پوسیدن بدن آنها خواهد بود و جمهوری اسلامی به خوبی از مشکلات عبور خواهد کرد.

 

عبادی بیان کرد: آل‌سعود بالاتری جنایت‌ها را در گذشته و حال انجام داده و می‌دهد و نسبت به آزادی بیان، حقوق زن و شهروندان، اقلیت‌های مذهبی و قومی هیچ توجهی نداشته و ارزش قائل نیست. رفتار ظالمانه آمریکا با کشورهای عربی از جمله یمن، بحرین، لبنان و سایر کشورهای مسلمان را همه می‌بینند.

 

وی عنوان کرد: از دیدگاه آمریکایی‌ها عربستان نوکر در اختیار آمریکا است که کشور محبوبی است.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کشور ایران که  برای دفاع از مظلوم به پا خواسته و از مظلومان عالم حمایت می‌کند از نظر آمریکا تروریست محسوب می‌شود.

 

عبادی با اشاره به اعتماد به اروپا و آمریکا، اظهار کرد: آمریکا و اروپا قابل اعتماد نیستند و بنابر توصیه مقام معظم رهبری که گفتند: "با آمریکا و اروپا رابطه داشته باشید اما به آنها اعتماد نکنید از ظرفیت‌های آنها استفاده شود اما نسبت به آنها بدبین باشیم".

 

وی بیان کرد: از همه مردم خراسان‌جنوبی از ایران به عنوان یک خدمت‌گزار آنها در آستانه راهپیمایی 22 بهمن همه در کنار هم شرکت کنیم چراکه راهپیمای مانند جهاد در راه خدا است.

 

 انتهای پیام/127نظر شما