آب و هوا

تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88615
تاریخ انتشار : 1397/11/22 - 07:15
امام جمعه اسدیه با بیان اینکه با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن مشتی بر دهان دشمنان خواهیم زد، گفت: شرکت در راهپیمایی مختص قشر خاصی نیست انقلاب برای همه مردم است همه مردم با هر مذهبی باید در این راهپیمایی شرکت کنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین مصیب خزاعی امام جمعه اسدیه در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: آمریکا مظهر شرارت در دنیا است و برای این‌که دست از شرارت‌های خود بردارد شعار مرگ بر آمریکا باید باشد.

 

وی با بیان اینکه در روایات، 40 سالگی مظهر تکامل و بلوغ است، افزود: انقلاب اسلامی نیز از این قائده مستثنی نیست چرا که دشمن چشم امید دوخته بود تا ملت 40 سالگی انقلاب را نبینند.

 

با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن مشتی بر دهان دشمنان خواهیم زد

امام جمعه اسدیه با بیان اینکه با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن مشتی بر دهان دشمنان خواهیم زد، تصریح کرد: شرکت در راهپیمایی مختص قشر خاصی نیست  انقلاب برای همه مردم است همه مردم با هر مذهبی باید در این راهپیمایی شرکت کنند.

 

خزاعی عنوان کرد: ملت ایران ملت منطق، دانایی و حقیقت است و حکومت ولایت فقیه نیز نشان داده که کشور پیشرفت می‌کند.

 

وی ادامه داد: وقتی کشوری پیشرفت کند الگویی برای کشورهای همسایه می‌شود و کم‌کم تمام جهان با انقلاب ایران هماهنگ می‌شوند و ظهور حضرت حجت (عج) رقم خواهد خورد،  وقتی سراسر عالم به انقلاب و فرهنگ ایران بپیوندند باید دشمنان از این نظام و انقلاب بترسند.

 

امام جمعه اسدیه بیان کرد: دشمنان دنبال این هستند که جهان را ببلعند، منابع زمینی و دریایی را به نفع خود مصادره کنند از طرفی چون جمهوری اسلامی دنبال استقلال و خدمت به مردم بوده دست آن‌ها را بریده است.

 

خزاعی گفت: برای آمریکا کشتن مردم مهم نیست بلکه برایش منافعی که در کشورها دارد مهم است وقتی منافع آمریکا و افکار تند وهابیت سَلَفی در کنار هم قرار بگیرد اقدامات فجیعی چون کشتن کودک 7 ساله به جرم شیعه بودن صورت می‌گیرد.

 

دولتمردان باید اعتماد به دشمنان را کنار بگذارند

وی با بیان اینکه دولتمردان باید اعتماد به دشمنان را کنار بگذارند، عنوان کرد: مردم متوجه شدند که صحبت‌هایی که در دولت می‌شود صحبت‌هایی دوپهلو، علیه امنیت ملی، به نفع کشورهای غربی و خارجی، قول و وعده‌هایی تو خالی و به ضرر مردم مظلوم است، مردم دیگر این حرف‌ها را نمی‌پسندند که از اقداماتی که تاکنون نتیجه نداده تعریف شود.

 

صحبت‌های مقام معظم رهبری دشمن‌ستیز است

امام جمعه اسدیه با بیان این‌که وقتی سفره مردم کوچک و فقر ایجاد شده این نشان می‌دهد که دولتمردان در بحث بودجه‌ریزی، عمل به قوانین و همچنین در صحبت‌های خود مراعات نمی‌کنند، متذکر شد: مردم  از صحبت‌های کلیشه‌ای خسته شدند. قطعا صحبت‌های مقام معظم رهبری که به درد مردم و دولت می‌خورد و دشمن‌ستیز است را باید سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

خزاعی گفت: بایستی دولتمردان تجدید عهد مجددی با امام(ره)، رهبری و آرمان‌های شهدا داشته باشند و اعتماد به کدخدا به جای خدا را کنار بگذارند و به امور داخلی کشور بپردازند و در راهی که دشمن طراحی کرده قدم نگذارند.

 

وی خاطر نشان کرد: اگر در مسیر ولایت قدم برداریم انقلاب اسلامی پابرجا خواهد بود. قطعا در روز 22 بهمن مردم و مسئولان در کنار هم حاضر خواهند شد و مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهند زد.

 

امام جمعه اسدیه افزود: مردم، کشورهای همسایه و اقداماتی که در این چهل سال شده را ببینند اگر مردم و دولتمردان سخنان امام (ره) را مورد بازبینی و مطالعه قرار دهند هیچوقت به دشمنان اعتماد نمی‌کنند بلکه در برابر دشمنان موضع می‌گیرند و در روز 22 بهمن مجدانه شرکت می‌کنند.

 

انتهای پیام/135/ 14/ 4نظر شما