آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88612
تاریخ انتشار : 1397/11/21 - 16:21
امام جمعه فردوس گفت: اگر دولت‌مردان در ادعایشان که ولایت‌مداری است راستگو باشند هرگز زیر بار مذاکره با آمریکا و اروپا نمی‌روند و به درون کشور تکیه می‌کنند.

حجت الاسلام محمدرضا بابایی ماهانی امام جمعه فردوس در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: آمریکا علیه همه انسان‌های آزاده و کشورهای مسلمان نقشه براندازی کشیده است.

 

وی افزود: آمریکا همیشه در پی براندازی حکومت اسلامی ایران بوده است.

 

حاضر مذاکره با آمریکا نیستیم

امام جمعه فردوس با اشاره به سخن امام خمینی (ره) که گفتند:" آمریکا دشمن شماره یک ما است"، گفت: هرگز حاضر نیستیم با آمریکایی که دستش به خون بیش از 200 هزار شهید انقلاب اسلامی ایران آغشته شده است سازش و مذاکره کنیم.

 

بابایی ماهانی با بیان اینکه ملت ایران از هیچ تهدیدی هراس ندارند و برای همیشه خط قرمزشان استکبار و در رأس آن آمریکا است، بیان کرد: این آموزه دین و انقلاب ما است که باید با طاغوت و ظالم مبارزه کنیم بنابراین شعار مرگ بر آمریکا همیشه شعار اصلی مردم انقلابی ایران است.

 

با شرکت در راهپیمایی جواب دندان‌شکنی به دشمن می‌دهیم

وی تصریح کرد: با توجه به دشمنی‌های آشکار 40 ساله آمریکا علیه نظام و توهین‌های مکرر سردمداران آمریکا به ملت ایران، باید با شرکت در راهپیمایی جواب دندان‌شکنی به دشمنان بدهیم.

 

امام جمعه فردویس ادامه داد: از مردم وفادار به انقلاب انتظار داریم به طور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند تا دشمن مأیوس شود.

 

بابایی ماهانی عنوان کرد: علت ترس دشمنان از انقلاب اسلامی این است آن‌ها می‌ترسند کشورهای اسلامی یکی پس از دیگری از زیر یوغ استعمارِ استکبار دربیایند و جماهیر اسلامی را تشکیل دهند.

 

وی در خصوص قتل کودک 7 ساله به جرم شیعه بودن توسط وهابی سعودی، گفت: کودک‌کُشی و جنایت برای آمریکا و عربستان مانند آب خوردن است چرا که مستکبران جز خود کسی را آدم حساب نمی‌کنند و برای ملت مسلمان ارزش قائل نیستند.

 

امام جمعه فردوس متذکر شد: عصبانیت مستکبران به دلیل صدور انقلاب به کشورهای اسلامی است و به لطف خداوند به سزای اَعمال جنایتکارانه خود خواهند رسید.

 

بابایی ماهانی به دولت‌مردان در خصوص اعتماد به اروپا و آمریکا، توصیه کرد: اگر دولت‌مردان در ادعایشان که ولایت‌مداری است راستگو باشند هرگز زیر بار مذاکره با آمریکا و اروپا نمی‌روند و به درون کشور تکیه می‌کنند.

 

شرکت در راهپیمایی 22 بهمن تکلیف ملی،مذهبی و شرعی است

وی با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن امسال از ویژگی‌های خاصی برخوردار است، خاطر نشان کرد: به دلیل چهل‌ساله شدن انقلاب و تحقیر و توهین‌هایی که نسبت به انقلاب شده است برای شاد کردن دل امام زمان (عج)، اعتماد به نظام اسلامی و میثاق دوباره با امام، شهدا و مقام معظم رهبری تکلیف ملی، مذهبی و شرعی است که در راهپیمای 22 بهمن شرکت کنند.

 

انتهای پیام/ 135نظر شما