آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 88605
تاریخ انتشار : 1397/11/21 - 13:06
امام جمعه اهل سنت اسدیه با بیان این‌که حضور در راهپیمایی 22 بهمن نماد اتحاد ملی و انسجام ملت ایران است، گفت: آن‌چه که دشمنان را مأیوس می‌کند اتحاد و یکپارچگی ملت ایران است.

مولوی سید احمد عبدالهی امام جمعه اهل سنت اسدیه در گفت‌و‌گو با خبرنگار خاورستان، ضمن اشاره به شرارت و ظالم‌بودن آمریکا، اظهار کرد: آمریکا خوی استکباری و سلطه‌جویی دارد لذا ملت‌ها باید مراتب نفرت و انزجار خود را از اَعمال آمریکا و ایادیش اعلام کنند.

 

وی با بیان این‌که مسلمانان فقط باید از خدا بترسند، افزود: مسلمانان نباید هیچ زمانی در برابر زور تسلیم شده و از قدرت‌های پوشالی که هیچ اعتباری ندارند بترسند.

 

امام جمعه اهل سنت اسدیه بیان کرد: قطعا خداوند مسلمانان را یاری خواهد کرد. بنابراین ضرورت دارد که همیشه مردم مراتب نفرت و انزجار خود را از آمریکایی‌ها اعلام کنند.

 

عبدالهی عنوان کرد: انقلاب اسلامی در طول این 40 سال با توطئه و چالش‌های مختلف رو به رو شده که هیچ‌کدام موفق نبوده است.

 

وی ادامه داد: امسال که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است باید در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنیم تا دنیا بداند مردم ایران پای انقلاب خود هستند و از آرمان‌های انقلاب دفاع می‌کنند.

 

امام جمعه اهل سنت اسدیه با بیان این‌که حضور در راهپیمایی 22 بهمن نماد اتحاد ملی و انسجام ملت ایران است، گفت: آن‌چه که دشمنان را مأیوس می‌کند اتحاد و یکپارچگی ملت ایران است.

 

عبدالهی اظهار کرد: دشمنان وقتی ببینند ملت ایران متحد و منسجم است از بسیاری از دسیسه و توطئه‌هایی که دارند منصرف شده و نمی‌توانند آن‌ها را علیه مردم ایران عملی کنند.

 

وی با اشاره به این‌که کشور ایران همواره بر غاصب و متجاوزبودن اسرائیل به عنوان رژیمی که باید از بین برود اصرار دارد و حتی سایر کشورهای مسلمان را بر ایستادگی در مقابل اسرائیل تشویق می‌کند، تصریح کرد: آمریکایی‌ها از احساس ضدصهیونیستی ملت ایران که همراه با انقلاب اسلامی به وجود آمده هراس داشته و نگران هستند.

 

امام جمعه اهل سنت اسدیه بیان کرد: همین ترس و نگرانی آمریکا از ملت ایران باعث شده که بگوید نمی‌گذارد کشور ایران چهل سالگی انقلاب اسلامی خود را جشن بگیرد.

 

عبدالهی با اشاره به وظیفه مسئولان در برابر ملت و شرایط کنونی جامعه، اظهار کرد: دولتمردان وقتی حضور مردم را در صحنه‌ها می‌بینند باید برای حل مشکلات مرم نهایت سعی و تلاش خود را داشته باشند تا مشکلات مردم به خصوص مشکلات اقتصادی حل شود.

 

وی عنوان کرد: همه دشمنان در دشمنی با اسلام مشترک هستند و به آن‌ها هیچ اعتمادی نیست چراکه در دشمنی با اسلام و انقلاب همه یک مسیر را طی می‌کنند.

 

امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: از همه مردم به ویژه مردم شهرستان درمیان دعوت می‌کنم هم‌پای سایر مردم ایران در مراسم راهپیمایی 22 بهمن چهل سالگی انقلاب اسلامی حضوری آگاهانه و پرشورتر  از قبل داشته باشند.

 

عبدالهی با بیان این‌که حضور در راهپیمایی امسال فوق‌العاده مهم است، گفت: ملت ایران بدانند که هیچ زمانی آمریکایی‌ها و دیگر قدرت‌های زورگو خیرخواه و دوست ملت ایران نیستند و همواره دنبال اختلاف، فتنه و ناامن کردن کشور هستند. بنابراین نباید به توطئههای آن‌ها اهمیت داد و با حضور خود نقشه‌های شوم دشمنان را نقش برآب کرد.

 

انتهای پیام/127/ 14/ 4نظر شما