آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 87695
تاریخ انتشار : 1397/09/19 - 14:17
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی خبر داد
پرداخت ۲۱ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی گفت: طی هشت‌ماهه سال جاری ۲۱ میلیارد و ۱۴۱ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی از محل منابع بانکی و امدادی به ۱۱۹۱ طرح پرداخت شد.
رضا سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، گفت: طی هشت‌ماهه سال جاری ۲۱ میلیارد و ۱۴۱ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی از محل منابع بانکی و امدادی به ۱۱۹۱ طرح پرداخت شد.
 
 
وی افزود: با فراهم کردن زمینه خودکفایی افراد مستعد اشتغال تحت حمایت و پرداخت تسهیلات لازم در طرح‌های خودکفایی (خوداشتغالی)، مشاغل خانگی (توان افزایی) و کارانگیزی نقش مهمی در جهت توانمندسازی آنان ایفا می‌کند.
 
 
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی بیان کرد: طرح‌های اشتغال بر اساس استعداد و توانایی‌های فردی مددجویان و با ارائه‌ آموزش‌های فنی، تخصصی و مهارت‌آموزی به آنان اجرا می‌شود و طی این مدت ۴۲۷ طرح توسط مجریان زن با اعتبار پنج میلیارد و ۹۴۴ میلیون تومان و تعداد ۷۶۴ طرح توسط مجریان مرد با اعتبار ۱۵ میلیارد و ۱۹۷ میلیون تومان در سطح استان اجراشده است.
 
 
سلم آبادی به همکاری خوب بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان اشاره کرد و افزود: از مجموع یک هزار و ۱۹۱ طرح اجر شده در استان، ۸۶۵ طرح از محل منابع بانکی و ۳۳۵ طرح از محل منابع امدادی تسهیلات دریافت کرده‌اند.
 
 
وی با اشاره به اینکه طرح‌های اشتغال باهدف کمک به پایداری و ارتقاء ضریب موفقیت شغلی، تحت نظارت مستمر و راهنمایی مداوم کارشناسان اشتغال انجام می‌شود،گفت: بیشتر تسهیلات پرداخت شده در زمینه‌های خدماتی، دام‌پروری، کشاورزی و صنایع‌دستی به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان غیر تحت حمایت صورت گرفته است.
 
 
انتهای پیام/127


نظر شما