سرویس: اجتماعی کد خبر: 86761 ۱۴:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۳

امام جمعه فردوس:

بیداری اسلامی با پیاده‌سازی "الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت" شدت می‌یابد/ اجرای این الگو پایانی بر زورگویی‌ها در جهان اسلام است

امام جمعه فردوس گفت: با توجه به تفرقه‌هایی که استکبار در جهان اسلام ایجاد و از آن سوءاستفاده می‌کند اگر الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت تدوین شود بیداری اسلامی شدت پیدا می‌کند.

بیداری اسلامی با پیاده‌سازی "الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت" شدت می‌یابد/ اجرای این الگو پایانی بر زورگویی‌ها در جهان اسلام است

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا بابایی امام جمعه شهرستان فردوس در گفت‌و گو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری حاکی از آن است که صدور انقلاب اسلامی ایران به خوبی صورت گرفته و دنیا تشنه برنامه‌ریزی برای اعتلای اسلام در جهان است.

 

وی افزود: مقام معظم رهبری برای پیاده‌سازی الگوی اسلامی و ایرانی رهنمودهایی را دادند و عده‌ای را مأمور کردند تا در دو سال آینده نقشه راه پیشرفت ایرانی و اسلامی را تدوین و به جهان ارائه دهند.

 

امام جمعه فردوس بیان کرد: همان‌طور که امام راحل فرمودند که انقلاب ما محدود به ایران نیست و باید جهان را تحت تأثیر قرار دهد رهبر معظم انقلاب نیز در ادامه راه ایشان الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را مطرح کردند تا جامعه اسلامی مسیر پیشرفت را با سرعت بیشتری طی کند.

 

بابایی تصریح کرد: با توجه به تفرقه‌هایی که استکبار در جهان اسلام ایجاد و از آن سوءاستفاده می‌کند اگر الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت تدوین شود بیداری اسلامی شدت پیدا می‌کند و ملت‌ها در برابر زورگویی‌ها و مزدوری برخی کشورها قیام می‌کنند.

 

وی با بیان این‌که مقام معظم رهبری می‌فرمایند که باید مردم خیزش و بصیرت داشته باشند، گفت: اگر بصیرت مردم حداکثری باشد و قوای سه‌گانه را همراهی کنند می‌توانند در این مسیر مؤثر واقع شوند.

 

امام جمعه فردوس خاطرنشان کرد: نخبگان و همه دلسوزان به دنبال پیاده کردن این الگو هستند و این الگو برای جهان اسلام منتشر و قطعاً آنچه مورد نظر رهبری است عملیاتی می‌شود.

 

بابایی با اشاره به این‌که پیاده کردن الگوی اسلامی پیشرفت وحدت بیشتری را ایجاد می‌کند، گفت: باید تلاش شود که استکبار نتواند به دنبال منافع خود در کشورهای اسلامی باشد.

 

انتهای پیام/140

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب