آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 86667
تاریخ انتشار : 1397/07/19 - 15:14
رئیس سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بیرجند گفت: جمعه بازار خودرو، جمعه این هفته 20 مهرماه به صورت آزمایشی از ساعت 9 صبح تا 8 شب دایر خواهد بود.

حسن خسروی رئیس سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بیرجند در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: جمعه بازار خودرو به صورت رسمی از اواخر مهر ماه در محل چهارشنبه بازار بیرجند واقع در بلوار بهشتی دایر خواهد شد.

 

وی افزود: جمعه بازار خودرو، جمعه این هفته 20 مهرماه به صورت آزمایشی از ساعت 9 صبح تا 8 شب دایر خواهد بود.

 

رئیس سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بیرجند با بیان این‌که بازار خودرو در اکثر مراکز استان‌ها وجود دارد، گفت: کوتاه کردن دست واسطه‌ها و دلالان خودرو، رفع نیاز شهروندان به این بازار و تسهیل و تسریع در خرید و فروش خودرو از اهداف راه اندازی این بازار است.

 

خسروی با بیان این‌که عوامل کارشناسی، اصالت رنگ، فنی خودرو و انعقاد قرارداد خرید و فروش در این بازار حضور دارند، خاطرنشان کرد: شهروندان بدون هیچ دغدغه‌ای به لحاظ فنی، کارشناسی و اصالت رنگ ماشین مورد نظر خود را انتخاب می کنند.

 

وی افزود: در این بازار موتورسیکلت، خودروهای سواری، سبک و سنگین به فروش می‌رسد.

 

رئیس سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بیرجند گفت: متقاضیان برای فروش خودرو خود، براساس نوع خودرو و تعرفه مشخص شده در این جمعه بازار، عوارض پرداخت می کنند.

 

خسروی خاطرنشان کرد: افرادی که قصد فروش یا خرید خودرو را دارند می توانند در جمعه بازار خودرو حضور یابند و خودروها توسط کارشناسان مجرب و مورد تأیید راهنمایی و رانندگی مورد بررسی قرار می‌گیرد و قیمت گذاری می‌شود.

 

انتهای پیام/ 132نظر شما